آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 25 تير 1397 ساعت 12:45   |   کد مطلب: 32892
فرماندار تویسرکان با بیان اینکه دریافت مالیات نباید سبب تعطیلی واحدهای اشتغالزا شود، گفت:خدمات‌رسانی به مردم باید موجب تعمیق ارتباط مردم و نظام اسلامی شود.

به گزارش نافع، حبیب مومیوند  در نشست هم اندیشی با مدیر و کارکنان اداره امور دارایی تویسرکان به مناسبت هفته مالیات، اظهار داشت: در نظام اسلامی که متعلق به مردم است، تلاش برای جلب حداکثری رضایت مردم برای همه مسئولان و کارکنان دولت باید به یک دغدغه اولویت‌دار تبدیل شود.

وی بیان کرد: هیچ کارمندی حق ندارد با نوع گفتار، رفتار و عملکرد خود زمینه نارضایتی مردم را ایجاد کند بلکه خدمات‌رسانی به مردم باید موجب تعمیق ارتباط مردم و نظام اسلامی برآمده از خودشان باشد.

مومیوند با تاکید بر اینکه شرایط محاسبه و اخذ مالیات باید به صورت شفاف و فراگیر برای همه فعالان حوزه اقتصادی تبیین و اطلاع رسانی شود تصریح کرد: باید با اطلاع رسانی گسترده و هدفمند این فرهنگ را در بین عموم مردم ایجاد کرد که هدف از اخذ مالیات، آزار و اذیت مردم و فعالان اقتصادی نیست.

وی ابراز کرد: در سال 96 شاهد اخذ تنها یک میلیارد و 200 میلیون تومان مالیات از واحدهای صنفی تویسرکان بودیم که در مقایسه با مناطق دیگر رقم کمی به حساب می‌آید.

فرماندار تویسرکان تاکید کرد: ارتباط اداره امور دارایی با اتحادیه‌های صنفی باید تقویت شود و تا حد امکان در زمینه این امور شاهد روانکاری برای مردم باشیم.

مومیوند گفت: اکنون و در شرایط جنگ اقتصادی که دشمنان بر ملت و نظام ایران تحمیل کرده‌اند نباید هیچ واحد تولیدی و اشتغالزا به دلیل مسائل پیش پا افتاده مالیاتی تعطیل و از مدار تولید خارج شود.

فرماندار تویسرکان همچنین با بیان اینکه نزدیک به 50 درصد از مجموع مردم شهرستان تویسرکان زیر پوشش حمایتی بیمه تامین اجتماعی قرار دارند، اظهار داشت: در حال حاضر بیمه تامین اجتماعی تویسرکان از 12 هزار بیمه شده اصلی و 45 هزار بیمه شده تبعی برخوردار است.

وی افزود: در سال 96 شاهد پرداخت اعتبار مالی بیش از 33 میلیارد تومان به مستمری بگیران شهرستان تویسرکان از سوی تامین اجتماعی شهرستان بودیم.

مومیوند با بیان اینکه همچنین در سال 96، پنج میلیارد تومان از سوی تامین اجتماعی به تعهدات کوتاه مدت اختصاص یافته است ابراز کرد: در میان اقشار مختلف بیمه شده در شهرستان تویسرکان، گروه های مختلف شامل کارگران، منبت کاران، هنرمندان، کشاورزان و مواردی از این دست دیده می شود.

وی تاکید کرد: بدون ترید، تامین اجتماعی به معنای عام خود از نقش و اثر گذاری بی نظیری در ایجاد و گسترش رفاه، آرامش و امید به زندگی در جوامع مختلف بشری برخوردار است و بدون توجه ویژه به این اصل شاهد ایجاد مشکلات متعدد اجتماعی خواهیم بود.

مومیوند همچنین بر جلب رضایت حداکثری مردم با خدمات رسانی گسترده و برخورد مناسب و در خور شان با عموم مردم در دستگاه های مختلف اجرایی شد و تصریح کرد: برخورد نامناسب با مردم اگر به یک رویه تبدیل شود هرگز مورد چشم پوشی قرار نمی‌گیرد و با آن برخورد قاطع و قانونی صورت می گیرد.
منبع:تسنیم

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت