آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 25 تير 1397 ساعت 08:25   |   کد مطلب: 32889
خواهر مسیح علی‌نژاد نسبت به آخرین پست وی در اینستاگرام واکنش نشان داد و او را به بازگشت به خانواده دعوت کرد.

به گزارش نافع، خانواده مسیح علینژاد، از محکومان فتنه 88 که چند سالی است فعالیتهایی را برای مبارزه با حجاب آغاز کرده است، در روز عفاف و حجاب برائت خود را از فعالیتهای مغرضانه او اعلام کردند. در بیانیه منتشر شده از سوی خانواده علینژاد آمده است: "چنانچه هر کسی حتی جگرگوشه ما، حتی عصاره وجودمان، پاره تنمان قدمی و قلمی بر خط قرمزهای مردم غیور این سرزمین بزند ما هم همانند شما در برابرش ایستاده‌ایم و تا آخر می‌ایستیم".

پس از این اعلام برائت، وی صفحه شخصی خود در اینستاگرام را با پستی به روز و خود را بدون یار و خانواده خطاب کرد. حال خواهر مسیح علی نژاد نسبت به آخرین پست وی واکنش نشان داده که در ادامه متن آن را مشاهده می‌کنید:

" من حس ناب خواهری را از معصومیت خواهر همان امام رضایی آموختم که وقتِ نگرانی و اضطراب، عزیز گریزپایم صدایش می‌زد. من معصومیت از دست رفته او را خواهانم.

چه شد که خانه بزرگ و دلباز من تبدیل شد به زیرزمین؟ هرچه هست می‌دانم دلش پر می‌کشد برای یک جرعه شربت بهار نارنج با تخم شربتی و زعفران خانه من. می‌دانم که خواهرانه‌هایم برایش گرم و بی‌ریاست. می‌دانم که می‌داند هنوز هم در کنج پیشخوان آشپزخانه‌ام جایی هست برای یک دل سیر حرف زدن و سبک شدن، هنوز روی اجاق گاز خانه‌ام غذای گرمی یا شامی سوراخ‌داری برای شتاب‌زدگی‌هایش دارم تا دلش سیر شود و خیالش جمع، او می‌داند من هنوز مینای مینایم، من حس ناب خواهری را از معصومیت خواهر همان امام رضایی آموختم که وقتِ نگرانی و اضطراب، عزیز گریزپایم صدایش می‌زد. من معصومیت از دست رفته او را خواهانم، من اعتقادات به سخره گرفته خانه و وطنم را بازپس خواهم گرفت، پس به قول خودش، بچرخ تا بچرخیم».

پ ن: کسی که باید معنی عکس را بفهمه می‌فهمه. "

انتهای پیام/

دیدگاه شما