دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 13 تير 1397 ساعت 14:08   |   کد مطلب: 32808
مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان درسیزده ام تیرماه 97:
دستگیری ربایندگان کودک 6ساله و کشفیات کالاهای قاچاق توسط ناجا دراستان همدان
مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان که شامل، کشفیات سفال خارجی ، قاچاق کالا و دام و دستگیری ربایندگان کودک 6 ساله می باشد

به گزارش نافع،

کشف سفال خارجي و قاچاق، در شهرستان بهار

فرمانده انتظامي شهرستان "بهار"، از کشف 2 هزار قطعه سفال خارجي و قاچاق در شهر جهاني سفال خبر داد.

 سرهنگ "بزرگعلی نوری"، در تشريح اين خبر گفت: کارکنان انتظامي اين شهرستان با تلاشي جهادي در راستاي تحقق شعار سال در مقابله با کالاي قاچاق، 2 هزار  قطعه سفال خارجي و قاچاق را در اين شهرستان کشف کردند.

وی افزود: اين محموله قاچاق که ارزش ريالي آن ها بيش از  900 ميليون ريال مي باشد در يکي از انبار هاي شهرک سفال لالجين انبار شده بود که کارکنان پليس امنيت عمومي شهرستان آن را کشف کردند.

فرمانده انتظامي شهرستان بهار در خاتمه با تشکر از مردم فهيم شهرستان بهار که در تمام زمينه ها با پليس تعامل ارزنده اي دارند از آنان خواست: در صورت برخورد با موارد مشکوک سريعاً از طريق تلفن فوريت هاي پليسي 110 نزديکترين يگان انتظامي را مطلع کرده و در صورت داشتن هرگونه انتقاد و پيشنهاد نسبت به عملکرد کارکنان اين شهرستان از طريق سامانه 197 با مسئولان اين شهرستان در ارتباط باشند.

کشف مواد مخدر در همدان

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان، از کشف يک کيلو و 180 گرم هروئين در نتیجه اجراي طرح پاکسازي مناطق آلوده در بخش قهاوند خبر داد.

سرهنگ "هادي قزوينه"، در تشريح اين خبر گفت: ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با انجام کارهاي اطلاعاتي و کسب خبر مبنی بر خرید و فروش مواد مخدر در بعضی مناطق بخش قهاوند، اقدام به اجراي طرح پاکسازي و دستگيري خرده فروشان مواد مخدر با همکاري کارکنان انتظامي شهرستان همدان- پاسگاه قهاوند کردند.

وی افزود: در اجرای این طرح و در بازرسي از منزل یکی از قاچاقچيان، يک کيلو و 180 گرم هروئين کشف،2 نفر دستگير و پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر استان در پايان گفت: پليس مبارزه با مواد مخدر در چارچوب اهداف و برنامه هاي ابلاغي سال 97 فرماندهي انتظامي استان با برنامه ريزي و طرح ريزي اطلاعاتي و عملياتي، علاوه بر برخورد با باند ها و شبکه هاي قاچاق مواد مخدر و روانگردان ها و تشديد مبارزه با خرده فروشان مواد مخدر،اقدام به جمع آوري معتادان متجاهر و ساماندهي اماکن خصوصي و دولتي مخروبه و بلاتکليف که به محل هاي تجمع خرده فروشان و معتادان تبديل شده را داشته و تلاش برای پيشگيري از اعتياد با استفاده از حداکثر ظرفيت هاي درون و برون سازماني ادامه دارد تا ان شاء الله توفيقات اثر گذاري حاصل شود.

کشف 97 راس دام قاچاق، در شهرستان بهار

فرمانده انتظامي شهرستان "بهار"، از کشف 97 راس گوسفند غير بهداشتي و قاچاق در اين شهرستان خبر داد.

سرهنگ "بزرگعلی نوری"، در تشريح اين خبر گفت: در پي اجراي طرح هاي مختلف مبارزه با قاچاق کالا، کارکنان انتظامي شهرستان بهار از یک دستگاه کامیون، 97 راس گوسفند قاچاق و  فاقد مجوز بهداشتي را کشف کردند.

وی در ادامه افزود: اين محموله از مرز هاي غربي کشور به مقصد استان هاي مرکزي بارگیری و قصد تردد از مسير همدان را داشت که در این خصوص یک نفر متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامي شهرستان بهار در خاتمه به شهروندان اين شهرستان توصيه کرد: در صورت برخورد با هرگونه موارد مشکوک با تماس با تلفن 110 نزديکترين يگان انتظامي را مطلع کنند.

 کشف 90 راس دام قاچاق در کبودراهنگ

سرپرست انتظامي شهرستان "کبودراهنگ"، از کشف 90 راس گوسفند قاچاق در اين شهرستان خبر داد.

 سرهنگ "علي زنگنه"،در تشريح اين خبر گفت: در راستاي طرح مبارزه با قاچاق کالا و ارز، ماموران انتظامي شهرستان اقدام به ايجاد ايست و بازرسي در محورهاي مواصلاتي کردند.

وي افزود: ماموران يک دستگاه کاميون حامل بار را متوقف و در بازرسی از آن 90 راس گوسفند قاچاق بدون هرگونه مجوز و گواهي حمل از اداره دامپزشکي کشف شد.

سرهنگ زنگنه با بيان اين که ارزش ريالي احشام قاچاق کشف شده بيش از يک ميليارد ريال برآورد شده گفت: خودروي حامل احشام توقيف و يک نفر متهم نيز به مرجع قضائی معرفی  شد.

سرپرست انتظامي شهرستان کبودراهنگ با اشاره به اين که مبارزه با قاچاق به صورت مستمر در دستور کار انتظامي شهرستان کبودراهنگ است تصريح کرد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک قاچاق را با شماره تلفن 110به پليس اطلاع دهند.

کشف 2 محموله سوخت قاچاق در شهرستان بهار

فرمانده انتظامي شهرستان "بهار"، از کشف بيش از 6 هزار ليتر گازوئيل قاچاق در اين شهرستان خبر داد.

 سرهنگ "بزرگعلی نوری"، در تشريح اين خبر گفت: کارکنان خدوم و تلاشگر يگان امداد و پاسگاه همه کسي شهرستان بهار با انجام اقدامات اطلاعاتي و با کسب خبر، 2 محموله قاچاق سوخت را شناسائي و آن ها را متوقف کردند.

وي افزود: از اين دو دستگاه خودرو حامل سوخت، 6 هزار و 200 ليتر گازوئيل قاچاق به ارزش تقریبی 40 میلیون ریال کشف و 2 نفر متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامي شهرستان بهار در خاتمه با تشکر از تعامل همه جانبه مردم با پليس تصريح کرد: قاچاق کالا اقتصاد ملي و توليد داخلي را به مخاطره انداخته  و مبارزه با اين پديده شوم يکي از اولويت هاي مهم پليس بهار بوده و  از مردم عزيز نيز درخواست می شود در صورت مشاهده موارد مشکوک، سريعاً با تماس با پليس 110 يگان هاي انتظامي را مطلع کنند.

کشف 6هزارکيلو برنج قاچاق درکبودراهنگ

سرپرست انتظامي شهرستان کبودراهنگ از کشف 6هزارکيلوبرنج قاچاق به ارزش بيش از500ميليون ريال دراين شهرستان خبرداد.

سرهنگ "علي زنگنه"درتشريح اين خبرگفت:درراستاي طرح مبارزه با قاچاق کالاو ارز مامورين انتظامي اين شهرستان اقدام به ايجاد ايست وبازرسي درمحورهاي مواصلاتي کردند.

وي بيان داشت: ماموران به يک دستگاه خودرو باري مشکوک و در بازرسي از آن 6 هزارکيلوگرم برنج خارجي قاچاق به ارزش بيش از500 ميليون ريال کشف کردند.

سرپرست انتظامي شهرستان کبودراهنگ با بيان اين که يک نفرمتهم در اين خصوص با تشکیل پرونده به مرجع قضائي معرفی شد  درخاتمه گفت: شهروندان هرگونه مواردمشکوک را با شماره تلفن 110به پليس اطلاع دهند.

دستگیری ربایندگان کودک 6ساله در همدان

فرمانده انتظامی استان از دستگیری ربایندگان کودک 6ساله در کمتر از 24 ساعت در همدان خبر داد.

سردار "کامرانی صالح "در تشریح این خبر گفت:ساعت 21 و 30دقیقه روز دو شنبه 2نفر آدم ربا اقدام به ربایش کودک 6ساله در یکی از محلات شهر همدان می کنند.

وی افزود:پس از اعلام موضوع به مرکز فوریت های پلیسی 110 بلافاصله دستگیری آدم ربایان به صورت ویژه در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار می گیرد.

سردار کامرانی صالح بیان داشت:با تحقیقات میدانی و فنی کارآگاهان پلیس آگاهی و با توجه به درخواست آدم ربایان برای اخذ سکه از والدین کودک در قبال آزادی وی ، ماموران ساعت 15 روز گذشته با حضور در محل قرار تحویل سکه ها ،در یک اقدام سریع یکی از آدم رباها را دستگیر و کودک را به آغوش خانواده اش بر می گرداند.

فرمانده انتظامی استان همدان در خاتمه با اشاره به تقدیر خانواده کودک ربوده شده از تلاش های مجموعه  انتظامی استان از دستگیری آدم ربایان در کمتر از 24 ساعت گفت: تلاش برای دستگیری همدست آدم ربا ادامه دارد و پلیس اجازه نخواهد داد که افراد هنجارشکن و سود جو امنیت شهروندان را در استان خدشه دار کنند.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت