آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 13 تير 1397 ساعت 07:37   |   کد مطلب: 32799
رئیس پلیس همدان اظهار داشت: یکی از سارقانی که اقدام به ربودن یک کودک 6 ساله برای دریافت صد سکه طلا از خانواده وی کرده بود توسط پلیس آگاهی همدان دستگیر شد.

به گزارش نافع، سردار بخشعلی کامرانی صالح،  گفت:2 سارق پس از شناسایی اعضای یک خانواده در منطقه متخصصین شهر همدان، با خودروی ام.وی.ام شاسی بلند اقدام به ربودن یک کودک 6 ساله کردند. 
وی اضافه کرد: سارقان در تماس با خانواده این کودک تقاضای وجه و سکه می کنند که این موضوع به پلیس Police 110 اطلاع رسانی می شود.
فرمانده انتظامی استان همدان ادامه داد: کاراگاهان پلیس آگاهی در اقدامی هماهنگ شده در محل قرار حاضر شده و یکی از کودک ربایان که با موتور سیکلت برای گرفتن وجه و سکه مراجعه کرده بود را دستگیر می کنند. 
سردار کامرانی‌صالح افزود: پس از دستگیری متهم، کودک 6 ساله در صحت و سلامت کامل به خانواده اش بازگردانده شد. 
وی بیان کرد: با توجه به شناسایی سارق دومی که در این کودک ربایی دست داشت، تلاش پلیس برای دستگیری وی ادامه دارد. 
فرمانده انتظامی استان همدان اظهار داشت: سارقان با دیدن وضعیت مالی خانواده کودک وسوسه شده و سعی داشتند با کودک ربایی آنها را مجبور به پرداخت وجه نقد و سکه طلا در قبال آزادی Freedom کودک بکنند. 
سردار کامرانی صالح گفت: عوامل انتظامی همدان در کمتر از 24 ساعت توانستند این کودک را به آغوش خانواده برگرداند و زمینه خشنودی پدر و مادر آنها را فراهم کنند. 
وی افزود: اعتماد و همکاری مردم با پلیس می تواند توفیقات نیروی انتظامی را در ایجاد امنیت و ارتقاء سطح احساس امنیت فراهم آورد.
انتهای پیام

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت