آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 5 تير 1397 ساعت 09:07   |   کد مطلب: 32725
همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) :
تجمع روز «عفاف و حجاب» در همدان
فرمانده سپاه ناحيه شهرستان همدان گفت: برنامه تجمع روز «عفاف و حجاب» با عنوان «حريم امن خانواده» در پياده‌راه بوعلي (۲۱ تیر) همزمان با میلاد حضرت معصومه (س) برگزار می شود.

به گزارش نافع، حسن برزگر درجلسه ستاد امر به معروف و نهی از منکر شهرستان همدان گفت: میلاد حضرت معصومه (س) و روز دختر فرصتی مناسب است تا بانوان ایران در مسیر زندگی خود و در امور مختلف از جمله در عفاف و حیا به این بانوی کریمه اقتدا کنند.

 

وی بیان کرد: امید است دختران ایران اسلامی با الگو قراردادن زندگی حضرت فاطمه زهرا(س) و حضرت فاطمه معصومه(س)، جامعه اسلامی را به سر منزل کمال رهنمون کنند.

 

 وی افزود: 21 تيرماه برنامه تجمع روز «عفاف و حجاب» با عنوان «حريم امن خانواده» در پياده‌راه بوعلي برگزار شود؛ برگزاري غرفه نقاشي از برنامه‌هاي جنبي اين مراسم است.

 

فرمانده سپاه ناحيه شهرستان همدان خاطرنشان کرد: پخش برنامه تجمع در روز عفاف و حجاب از صدا و سيما، برگزاري نماز جماعت و و حضور سه مشاور خانواده از بهزيستي در اين روز از ديگر برنامه‌هاست.

 

برزگر به برگزاري برنامه روز دختر در روز 24 تيرماه در سالن ابن سينا اشاره کرد و يادآور شد: مقرر شده هر دستگاه دولتي يک دختر نمونه واجد شرايط را براي تقدير و اختصاص اعتبار لازم در اين خصوص داشته باشد.

 

وي با تأکيد بر اينکه امروز بالاترين راه مقابله با دشمن و ضربه زدن به اهداف پليد دشمن، خدمت به مردم است، افزود : طي چند سال اخير رهبر معظم انقلاب، شعار سال را شعار اقتصادي عنوان مي‌کند که بي‌دليل نبوده چراکه مي‌ديدند دشمن از اين راه مي‌خواهد ضربه بزند.
منبع :شبستان
|انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت