آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 2 تير 1397 ساعت 14:14   |   کد مطلب: 32693
مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان در دوم تیرماه97:
کشفیات ناجا درخصوص مواد مخدر و دام واموال سرقتی در استان همدان
مجموعه اخبار نیروی انتظامی استان همدان در دوم تیرماه 97 که شامل کشف بیش از 178 کيلوگرم مواد مخدردر همدان، کشف 4 فقره سرقت لوازم خودرو، در کبودراهنگ، كشف 10 فقره سرقت، در همدان، اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، در اسدآباد بوده است.

به گزارش نافع،

کشف بیش از 178 کيلوگرم مواد مخدردر همدان

فرمانده انتظامي استان از کشف مقداربیش از 178 کيلو گرم ترياک و حشيش در نهاوند و غرب تهران توسط مامورين پليس مبارزه با مواد مخدر استان و دستگيري سه قاچاقچي در این خصوص خبر داد.

 سردار "کامراني صالح" در تشريح اين خبر گفت:در پي اشراف اطلاعاتي ايجاد شده و انجام کار هاي اطلاعاتي چند ماهه بر روي يک باند تهيه و توزيع مواد مخدر مشخص شد که این باند با استفاده از خودرو شخصي و در پوشش خانواده اقدام به تهيه و انتقال مواد مخدر از استانهاي جنوبي به شهرستان نهاوند را می کنند.

وی افزود: در يوم جاري با يک اقدام هوشمندانه و دقيق کارکنان پليس مبارزه با مواد مخدر همدان با همکاري پليس مبارزه با مواد مخدر شهرستان نهاوند قاچاقچيان موصوف را در ورودي شهر نهاوند شناسائي و دستگير ،که از داخل جاسازي خودرو آنها مقدار 95 کيلو گرم ترياک با لفافه کشف و 2 متهم دستگير و خودرو آنها نيز توقيف شد .

سردار کامرانی صالح ادامه داد:در یک عملیات مشترک جداگانه دیگر پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان باهمکاری پلیس غرب تهران و در پي تلاش هاي اطلاعاتي چند ماهه کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر همدان بر روي باند تهيه و توزيع مواد مخدر موفق شدند ، یک قاچاقچي که اقدام به انتقال مواد مخدر از استان هاي جنوبي به استان هاي مرکزي کشور مي کرد را شناسائي و دستگير کنند که از جاسازي داخل خودرو سواري مقدار بیش از 83 کيلو گرم حشيش کشف ، که در اين رابطه يک قاچاقچي دستگير و تعداد يک دستگاه خودرو نيز توقيف شد.

فرمانده انتظامي استان در پايان بيان داشتند : اشراف اطلاعاتي پليس مبارزه با مواد مخدر با روحيه جهادي و پرسنل خدوم انتظامي باعث گرديده که قاچاقچيان مواد مخدر نتوانند به راحتي به اهداف شوم و پليد خود برسند.

کشف 4 فقره سرقت لوازم خودرو، در کبودراهنگ

سرپرست انتظامي شهرستان "کبودراهنگ"،از کشف 4 فقره سرقت باطري خودرو و دستگیری یک نفر در اين شهرستان خبر داد.

 سرهنگ"علي زنگنه"، در تشريح اين خبر گفت: به دنبال وقوع چند فقره سرقت باطري خودرو ،ماموران پليس آگاهي شهرستان با انجام تحقيقات ميداني و بررسي مستندات، يک نفر سارق سابقه دار را در این شهرستان شناسايي کردند.

وي افزود: با انجام شگردهای خاص پلیسی، اين سارق دستگير و در تحقيقات و بازجویی های فنی و تخصصی، به 4 فقره سرقت باطري خودرو اعتراف و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

سرپرست انتظامي شهرستان کبودراهنگ، در پایان گفت: از شهروندان درخواست می شود برای پيشگيري از سرقت لوازم خودرو از پارک کردن خودرو در محل هاي خلوت به مدت طولاني اجتناب کنند.

 كشف 10 فقره سرقت، در همدان

رئيس پليس آگاهي استان، از كشف 10 فقره سرقت لوازم خودرو و دستگيري 2 سارق در اين استان خبر داد.

 سرهنگ "رضا زارعي"، در تشريح اين خبر گفت : در پي وقوع چند فقره سرقت قطعات لوازم خودرو در سطح شهرستان "بهار"، شناسايي و دستگيري سارقان در دستور كار ماموران پليس آگاهي استان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از تجزيه و تحليل جرائم و تحقيقات ميداني، یکی از سارقان حرفه اي و سابقه دار كه در اين امر فعاليت داشت را دستگیر کردند.

سرهنگ زارعي بیان کرد: با تعامل و هماهنگي با مقام قضائي، متهم دستگير و در بازرسي از منزل وی اموال مسروقه كشف و در تحقيقات فنی و تخصصی، به 10 فقره سرقت با همدستي دوستش اعتراف کرد.

این مقام انتظامی ادامه داد: با اقدامات و شگردهای خاص پلیسی متهم دوم نیز شناسائی و دستگیر شد.

وی افزود: با راهنمایی متهمان، یکی از خريداران اموال مسروقه نیز شناسائی، دستگیر و خودرو ویژه حمل اموال مسروقه که از آن برای جابجائی اموال سرقتی استفاده می شد نیز توقیف شد.

رئيس پليس آگاهي استان در پايان گفت: هر 3 متهم با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي، در اسدآباد

فرمانده انتظامي شهرستان "اسدآباد"، از دستگیری 4 سارق و 33 معتاد متجاهر و خرده فروش مواد مخدر در نتیجه اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي در اين شهرستان خبرداد.

سرهنگ "اسماعيل جمشيدي"، در تشريح اين خبر گفت: طرح ارتقاء امنيت اجتماعي با هدف افزايش احساس امنيت در بين شهروندان، با حضور پليس هاي تخصصي، کوپ و ستادي در اين شهرستان اجرا شد.

وي افزود: در اين طرح، علاوه بر دستگيري 18نفر معتاد متجاهر، 15نفر خرده فروش مواد مخدر نيز دستگير و از آن ها مقداری انواع مواد مخدر سنتي و صنعتي کشف شد.

سرهنگ جمشيدي در ادامه گفت: در اين ماموريت، تعداد 29دستگاه خودرو و موتورسيکلت که به دليل عدم رعايت قوانين و مقررات موجب سلب آسايش عمومي شده بودند توسط ماموران انتظامي شهرستان توقيف و روانه پارکينگ شدند.

اين مقام مسئول بيان کرد: در اين طرح همچنین 4 فقره انواع سرقت کشف و 4 نفرسارق نيز دستگير و پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي شدند.

وي با بيان اين که اجراي اين گونه طرح ها استمرار خواهد داشت خاطر نشان كرد: شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از پل ارتباطي 110به پليس اطلاع دهند.

فرمانده انتظامي شهرستان اسدآباد در پايان براي پيشگيري از سرقت وسائط نقليه به شهروندان توصيه کرد: از پارک کردن وسائط نقلیه در محل هاي خلوت به مدت طولاني اجتناب کنند.
انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت