دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 31 خرداد 1397 ساعت 13:32   |   کد مطلب: 32677
مدیر کل زندان های همدان از اجرای برنامه های متنوع در هفته قوه قضائیه خبرداد

به گزارش نافع، حسن محمد یاری  ضمن تبریک به مناسبت فرا رسیدن هفته قوه قضائیه گفت : در این هفته برنامه ریزی های متنوعی  را تدارک  دیده ایم که در طول هفته آن ها را اجرا خواهیم کرد .

 

مدیر کل زندان های همدان افزود :یکم تا هفتم تیر هر سال به مناسبت شهادت معمار دستگاه قضایی شهید مظلوم دکتر آیت الله بهشتی و 72 تن از یارانش به نام هفته قوه قضائیه نامگذاری شده است.

 

وی در ادامه  بر لزوم همکاری زندان های تابعه استان برای گرامیداشت هر چه با شکوهتر هفته قوه قضائیه   در زندان های استان  همدان  تاکید کرد .

 

محمد یاری با اشاره به اهم برنامه های زندان های استان در این هفته خاطر نشان کرد :مراسم غبار روبی ازگلزار شهداو تجدید میثاق با شهدا ،شرکت کارکنان و سربازان وظیفه در نماز عبادی سیاسی جمعه ،مراسم گرامیداشت شهدای هفتم تیر ماه در مسجد مهدیه  ، دیدار عمومی روسای زندان ها با مردم و مراجعین از برنامه های اجرایی اداره کل زندان های همدان در هفته قوه قضائیه عنوان کرد .

 

وی همچنین تسهیل در اعطای ملاقات حضوری به مددجویان واجد شرایط ،بازدید قضات از زندان های استان ،تجلیل از خانواده های معظم شهدا ،جانبازان و ایثار گران و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی و فرهنگی  ویژه کارکنان ،سربازان وظیفه و مددجویان را از دیگر برنامه های اداره کل در هفته قوه قضائیه برشمرد .

 

 

مدیر کل زندان های همدان در پایان ابراز امیدواری کرد تا با همکاری و تعامل زندان های تابعه استان در سال جاری نیز مانند سال های گذشته مراسم بزرگداشت هفته قوه قضائیه با شکوه  هر چه تمام تر برگزار گردد .

 

 انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت