آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 31 خرداد 1397 ساعت 13:23   |   کد مطلب: 32676
مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری همدان یکی از اساسی ترین دلیل مشکلات و نارضایتی ها را از بی‌تعهدی دانست و گفت: این بی تعهدی در بین قشرهای مختلف جامعه از مسئول، کارمند، کارگر، معلم، کشاورز، مردم وجود دارد.

به گزارش نافع، ابوالقاسم الماسی در اولین نشست گفتمان سازی شهرستان اسدآباد با موضوع مسائل سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با بیان اینکه در فضای امروز جامعه نیاز داریم که ارتباطی بین مسئولان، مردم و فعالان عرصه های مختلف اجتماعی، سایسی و فرهنگی باشد، گفت: با گفتمان می‌توان به یک نقطه مشترک رسید و در مقابل دشمنان و تهدیدات انان ایستادگی کرد.

وی گفت: امروز دشمن سعی دارد که با القاء ناامیدی، ناکارآمد جلوه دادن نظام و دولت، القاء، حاکمیت دوگانه به وحدت ما آسیب بزند؛

مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری همدان تصریح کرد: امروز مشروعیت زدایی در نظام و نهادها از اهداف دشمن است و آنان می خواهند نهادهایی مانند دولت، شورا نگهبان را زیر سؤال ببرند و جایگاه قانونی آنها را از بین ببرند.

از هر 4 ازدواج یکی به طلاق می انجامد
وی با بیان اینکه امروز در استان همدان از هر 4 ازدواج یک مورد به طلاق می انجامد، گفت: امروز باید از مسائلی که ترمزی در چرخه توسعه است، فاصله بگیریم.

الماسی یکی از اساسی ترین دلیل مشکلات و نارضایتی ها را از بی‌تعهدی دانست و گفت: این بی تعهدی در بین قشرهای مختلف جامعه از مسئول، کارمند، کارگر، معلم، کشاورز، مردم وجود دارد.

پرهیز از حاشیه، فداکاری؛ نیاز جامعه
وی بر تقویت سرمایه اجتماعی تأکید کرد و گفت: نیاز جامعه با همه مشکلاتی که وجود دارد، داشتن یک اراده، پرهیز از حاشیه نگاری، فداکاری و ایثار است.

مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری همدان گفت: درست است که مسئولان مسئولیت هایی دارند اما مردم هم بی مسئولیت نیستند و باید با انجام وظیفه خود در زمینه های مختلف پای کار باشند.

مردم هم مسئولیت دارند
وی در بخش دیگری از سخنانش به تبلیغات زودهنگام کاندیداهای مجلس اشاره کرد و گفت: متدسفانه این افراد با مشغول کردن مردم به چیزای بیهوده و حاشیه ای بی قانونی را دنبال میکنند و امروز که قانون را زیر پا میگذارند چکونه میخواهند فردا قانونگذاری کنند.

الماسی از صدور مجوز 25 حزب جدید خبر داد.

عذرخواهی از مردم بخاطر کوتاهی و کار نکردن
فرماندار شهرستان اسدآباد هم گفت: گفتمان سازی در زمینه های اجتماعی، فرهنگی و سیاسی می‌تواند اثر گذار باشد و یکی از کارکردهای گفتمان این است که خواسته مردم را بشنویم و از راه صحیح به حل آن مسائل بپردازیم.

کریم حمیدوند گفت: از مردم عذرخواهی می‌کنیم اگر در جایی کوتاهی کرده و یا کار نکرده ایم؛

وی تصریح کرد: امروز مسئله فضای مجازی یکی از بزرگرین مشکلات اساسی کشور است که باید مدیریت شود.

مدیران شهرستانی چندان تأثیری ندارند
حمیدوند در پاسخ به سؤال یکی از حاضران در خصوص بی مدیریتی برخی مدیران شهرستان، گفت: مدیران ادارات در شهرستان ما تأثیرگذار نیستند و برخی از مجوزها از سوی مدیران کل صادر می‌شود و برنامه ها انجام می‌شود.
انتهای پیام/ن

 

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت