آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 27 خرداد 1397 ساعت 13:34   |   کد مطلب: 32640
در مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور حمیدرضا زورآوند در 20 کیلومتر پیاده روی قهرمان شد و سید امیر زمان پور در ماده 1500 متر سوم شد.

به گزارش نافع، دبیر هیات دوومیدانی استان همدان با اعلام این مطلب اظهار کرد: در روز نخست مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور که در مجموعه ورزشی دانشگاه فردوسی مشهد مقدس برگزار شدحمیدرضا زورآوند دونده المپیکی استان موفق به کسب عنوان قهرمانی ٢٠ کیلومتر پیاده‌روی شد.

وی عنوان کرد: زورآوند با زمان یک ساعت و 27 دقیقه و 40 ثانیه بالاتر از آرمین شاه‌ملکی دیگر دونده همدانی و محمود آرین‌نژاد از مرکزی عنوان قهرمانی را به دست آورد.

مسعود بنوان با بیان اینکه حدنصاب حضور در بازی‌های آسیایی 2018 جاکارتا برای این ماده یک ساعت و 21 دقیقه است، خاطرنشان کرد: آرمین شاه‌ملکی دیگر دونده این ماده از همدان در مسابقات قهرمانی کشور مدت زمان یک ساعت و 40 دقیقه و 13 ثانیه را به نام خود ثبت کرد.

وی در ادامه عنوان کرد: در ماده هزار و 500 متر این دوره از مسابقات نیز سیدامیر زمان‌پور که به تازگی در مسابقات آسیایی موفق به کسب افتخار شده بود، بعد از مسلم نیادوست از فارس و محمد جعفری از تهران روی سکوی سوم ایستاد.

دبیر هیات دوومیدانی استان همدان تاکید کرد: زمان‌پور در این دوره از مسابقات قهرمانی کشور با زمان سه دقیقه و 55 ثانیه و 83 صدم‌ثانیه موفق به کسب عنوان سومی شد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت