آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 25 خرداد 1397 ساعت 23:52   |   کد مطلب: 32634
مردم اقصی نقاط استان همدان پس از برتری تیم ملی کشورمان مقابل مراکش به نشانه شادمانی از این برد به خیابان ها آمدند و اقدام به شادی کردند.

به گزارش نافع، تیم ملی کشورمان دقایقی قبل در نخستین دیدار از گروه B رقابت های جام جهانی 2018 روسیه مقابل تیم ملی مراکش به برتری یک بر صفر رسید.
این پیروزی حساس سبب شد تا همدانی ها به خیابان ها رفته و به شادمانی بپردازند.
جوانان همدانی جمعه شب با حضور در خیابان های اصلی شهر و با اهتزاز پرچم جمهوری اسلامی اقدام به بوق زدن در خیابان ها کردند.
جوانان اقصی نقاط این استان نیز با سر دادن شعارهای ایران ایران خوشحالی خود را از پیروزی تیم ملی کشورمان مقابل مراکش نشان دادند.
برخی از مردم همدان نیز در حالی که پرچم ایران و عکس های ملی پوشان کشورمان را در دست داشتند با به صدا در آوردن بوق وسایل نقلیه خود و شعارهای باز هم مثل همیشه ایران برنده می شه، ایرانی قهرمان، ایرانی با مرام و ایران خاک دلیران خوشحالی خود را از پیروزی تیم ملی فوتبال نشان دادند.
حضور مردم در برخی خیابانهای شهر همدان موجب بروز ترافیک به ویژه در بلوار ارم، بوعلی، آرامگاه بوعلی و مسیرهای منتهی به میدان قائم و عباس آباد شده و تعداد زیادی از ماموران انتظامی و راهنمایی و رانندگی نیز برای ایجاد نظم و رفع معضل ترافیک فعالانه در صحنه حضور دارند.
مردم همچنین با شعار نیروی انتظامی تشکر تشکر احساسات خود را در همکاری صورت گرفته برای این شادمانی به نوعی نشان دادند و برخی از فوتبال دوستان و نیز برخی والیبال دوستان اقدام به صدا درآوردن شیپورهای مخصوص ورزشگاه ها کردند.
برخی از مسوولان اجرایی همدان که علاقه وافری به تیم ملی و فوتبال دارند نیز در صفحه های شخصی خود در فضای مجازی این پیروزی غرورآفرین را تبریک گفتند.
گزارش خبرنگار ایرنا حاکیست در مجتمع تفریحی توریستی عباس آباد همدان نیز نزدیک به 2 هزار تن از نمایشگر بزرگ این مجتمع بازی تیم های ایران و مراکش را به صورت مستقیم تماشا کردند.
پیروزی تیم ملی کشورمان در واپسین ثانیه های بازی نیز سبب شد تا مردم و مسافران حاضر در مجتمع تفریحی توریستی عباس آباد به جشن و شادی بپردازند و این پیروزی را به یکدیگر تبریک بگویند.
بدنه برخی خودروها نیز منقش به پرچم مقدس جمهوری اسلامی بود.
تیم ملی کشورمان عصر روز جمعه در نخستین بازی خود با مراکش در جام جهانی 2018 روسیه یک بر صفر به پیروزی رسید.
منبع:ایرنا
انتهای پیام /*

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت