آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 24 خرداد 1397 ساعت 10:43   |   کد مطلب: 32624
برخی گوشی های هواوی با یک آپدیت نرم‌افزاری به GPU Turbo مجهز می‌شوند. این ویژگی می‌تواند سرعت پردازش را افزایش داده و مصرف باتری را کاهش دهد.

به گزارش نافع، رویداد CES Asia روز گذشته در چین برگزار شد که در آن بسیاری از نام‌های بزرگ آسیایی حضور داشتند. هواوی یکی از این شرکت‌ها بود که در این رویداد، برخی از ویژگی‌های جدید خود را معرفی کرد که به زودی در اختیار کاربران این برند قرار می‌گیرد. جی‌پی‌یو توربو یکی از این ویژگی‌ها بود.

یکی از اولین گوشی های هواوی که آپدیت جی‌پی‌یو توربو را دریافت می‌کند، هواوی میت ۱۰ (Huawei Mate 10) خواهد بود. ویژگی جی‌پی‌یو توربو می‌تواند قدرت پردازش GPU را تا ۶۰ درصد افزایش دهد، علاوه بر اینکه مصرف را نیز تا ۳۰ درصد کمتر می‌کند. این ویژگی، هفته‌ی گذشته برای اولین بار در گوشی آنر پلی (Honor Play) به نمایش گذاشته شد.

بد نیست بدانید که اکثر گوشی های هواوی از تراشه‌های داخلی این کمپانی برخوردار هستند. این کمپانی چینی توانست راهکاری را پیدا کند تا از طریق یک آپدیت نرم‌افزاری، گوشی‌های قبلی خود را به ویژگی‌های جدید مثل جی‌پی‌یو توربو مجهز کند. این آپدیت تا دو هفته‌ی آینده در اختیار کاربران هواوی میت ۱۰ قرار می‌گیرد.

[برخی گوشی های هواوی با یک آپدیت نرم‌افزاری به GPU Turbo مجهز می‌شوند. این ویژگی می‌تواند سرعت پردازش را افزایش داده و مصرف باتری را کاهش دهد.]

هواوی همچنین فهرستی از گوشی‌های خود را منتشر کرد که در آینده‌ای نزدیک به این ویژگی مجهز می‌شوند.

ژوئن (۱۱ خرداد تا ۹ تیر) – هواوی میت ۱۰، آنر وی ۱۰.
جولای (۱۰ تیر تا ۹ مرداد) – سری هواوی پی ۲۰، میت آر اس پورشه دیزاین، نووا ۲ اس، آنر ۱۰، مدیاپد ام ۵.
آگوست (۱۰ مرداد تا ۹ شهریور) – نووا ۳ ای، اینجوی ۸ پلاس، اینجوی ۷ اس، میمانگ ۶، آنر ۹ لایت، آنر پلی ۷ ایکس.
سپتامبر (۱۰ شهریور تا ۹ مهر) – سری میت ۹.
اکتبر (۱۰ مهر تا ۹ آبان) – سری پی ۱۰، آنر ۹، آنر وی ۹.
نوامبر (۱۰ آبان تا ۱۰ آذر) – هر گوشی هواوی دیگری که در بالا به آن اشاره نشده است.

کمپانی هواوی همچنین از ویژگی‌های جدیدی که به گوشی هواوی میت ۱۰ اضافه می‌شود، خبر داد. گوشی های هواوی میت ۱۰ از اواخر تیر ماه آینده، آپدیت EMUI 8.1 را دریافت می‌کنند که ویژگی ضبط ویدیو با سرعت اسلو موشن ۹۶۰ فریم در ثانیه را در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت