آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 23 خرداد 1397 ساعت 11:03   |   کد مطلب: 32616
رئیس پليس راهنمايي و رانندگي استان همدان از اعمال محدوديت هاي ترافيکي در روز عید سعید فطر خبر داد.

سرهنگ علی  فکری در گفتگو با خبرنگار نافع با آرزوي قبولي طاعات و عبادات هم استاني هاي عزيز،گفت: به منظور برگزاري هر چه با شكوه تر نماز عيد فطر و پيشگيري از وقوع تصادفات و گره هاي ترافيكي از اعمال محدوديت هاي ترافيکي در روز عید سعید فطر به شرح ذیل خبر داد:

   - تردد از ساعت 5 صبح تا پايان نماز عيد سعيد فطر در بلوار مفتح از تقاطع تختي به سمت ميدان مفتح و بلعكس ممنوع و اين معابر جهت توقف اتوبوسهاي سازمان اتوبوسراني همدان در نظر گرفته شده است.

-   توقف وسايل نقليه شخصي از ساعت 5 صبح تا پايان نماز عيد سعيد فطر در بلوار مفتح ممنوع بوده و در صورت توقف وسايل نقليه با جرثقيل حمل خواهد شد .

-  تردد از بلوار مفتح و همچنين بلوار شهيد چيت سازيان به سمت بالاي تپه مصلي از ساعت 5 صبح تا پايان برگزاري نماز عيد فطر ممنوع مي باشد.

-  ضلع غربي بلوار شهيد چيت سازيان جهت پارك خودروهاي شخصي پيش بيني شده است و از همه رانندگان عزيزي كه با خودرو هاي شخصي جهت اقامه نماز عيد فطر مراجعه مي نمايند درخواست مي گردد خودرو هاي خود را در فضاي پيش بيني شده پارك نموده  و از ايجاد سد معبر و راه بندان جلوگيري نمايند .

-  هماهنگي كامل با سازمان اتوبوسراني و تاكسيراني در جهت انتقال نمازگزاران عزيز به مصلي و بلعكس انجام پذيرفته و از نمازگزاران گرامي درخواست مي گردد حدالامكان از وسايل نقليه عمومي جهت تردد به مصلي برگزاري نماز عيد فطر استفاده نمايند.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها