آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 21 خرداد 1397 ساعت 09:33   |   کد مطلب: 32591
فرمانده انتظامي استان، از کشف 20 فقره سرقت منزل و دستگيري يک سارق خبر داد.

به گزارش نافع،سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر، گفت: درپی اعلام يک فقره سرقت منزل به مرکز فوريت هاي پليسي 110در یکی از مناطق شهر همدان، بلافاصله ماموران کلانتري 19 به محل اعزام شده و به موضوع رسیدگی می کنند.

 

فرمانده انتظامی استان همدان افزود: با بررسی های ماموران،  مقدار 100 گرم طلا و تعدادي دوربين و وسايل مختلف، از منزل مالباخته به سرقت رفته بود.

 

سردار کامرانی‌صالح بیان کرد: در تحقیقات ماموران، مشخص شد دقايق زيادي از وقوع سرقت نمي گذرد؛ از این رو ماموران سريعاً به جست‌وجوي کوچه هاي اطراف محل سرقت پرداختند.

 

این مقام  ارشد انتظامی تصریح کرد:  ماموران به توقف 2دستگاه سواري پيکان در حوالی محل سرقت، مشکوک شده و با بررسي یکی از خودروها،  مقداری اموال مسروقه کشف و فرد سارق را که در داخل خودروي دوم پنهان شده بود، بازداشت کردند.

 

وی ادامه داد: متهم در بازجویی های فنی و تخصصی، به جرم خود اعتراف کرد و گفت که  با پرسه زنی در کوچه ها، به دنبال خانه هاي با ظاهر شيک و خالي از سکنه مي گشتم و درنهایت با استفاده از تاريکي شب و  کليدهايي که داشتم، از اين خانه ها سرقت می کردم.

 

سردار کامرانی صالح عنوان کرد: متهم با مخفی کردن اموال مسروقه در نزدیکی محل سرقت، در فرصتی مناسب با استفاده از خودروی سرقتی، اقدام به جابه‌جایی آن می کند  که در این سرقت، با حضور به موقع ماموران پلیس، ناکام می ماند و دستگیر می شود.

 

این مقام ارشد انتظامی ادامه داد: با راهنمايي متهم، 2 نفر خریدار اموال مسروقه نیز شناسایی و دستگیر شدند که در بازرسي از مخفيگاه آن ها، تعداد زيادي اموال مسروقه از قبيل 42 دستگاه انواع تلفن همراه، يک دست مبل، يک دستگاه تردميل، تعداد زيادي ابزار و آچارآلات، البسه، ضبط و پخش خودرو و... کشف شد.

 

فرمانده انتظامي استان همدان در پايان، گفت: متهم در بازجویی های فنی و تخصصی به 20 فقره انواع سرقت خودرو، داخل خودرو و منزل اعتراف کرد و نامبرده برای تحقيقات بيشتر، در اختيار کارآگاهان دايره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان قرار گرفت.

 

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها