آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 18 خرداد 1397 ساعت 21:41   |   کد مطلب: 32565
دبیر هیأت رئیسه مجلس شورا اسلامی:
مبارزه با مفاسد اقتصادی برای مردم ملموس نیست
دبیر هیات رئیسه مجلس با بیان اینکه مفاسد اقتصای در رأس هرم نیست بلکه قاعده هرم است وباید مبارزه با آن در سطح وسیع انجام شود؛گفت: متاسفانه مبارزه با مفاسد اقتصادی برای مردم ملموس نیست.

اکبر رنجبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ در خصوص تعطیلی جلسات ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار کرد: این ستاد یکی از مهمترین ستادها و نیاز اساسی کشور است و باید شکل بگیرد و اینکه تشکیل نمی‌شود حتما" اراده‌ها سست شده است.

 

وی با بیان اینکه مفاسد اقتصای در رأس هرم نیست بلکه در قاعده هرم است وباید مبارزه با آن در سطح وسیع انجام شود گفت: متاسفانه مبارزه با مفاسد اقتصادی برای مردم ملموس نیست و به همین خاطر است که مردم نگران هستند که این ستاد کارایی اش را از دست داده و تعطیل شده باشد.

 

مبارزه با مفاسد اقتصادی باید نمود استانی و شهرستانی داشته باشد

دبیر هیأت رئیسه مجلس ادامه داد: ستاد مبارزه با مفاسد افتصادی باید در وسعت بالاتری و به صورت روزانه گزارش اقدامات خود را به اطلاع مردم برساند و در سطوح استانی و شهرستانی نمود پیدا کند و این ستاد نباید صرفا" جلساتی در حد رؤسای قوا باشد چرا که نتیجه مطلوبی نخواهد داشت.

 

وی با بیان اینکه در شرایط فعلی کشور بزرگترین خدمت به مردم پیشگیری و جلوگیری از ورود دستگاه‌ها، مدیران، اشخاص و مردم در مسیرهای انحرافی فرهنگی سیاسی، اجتماعی و اقتصادی است، گفت: این ستاد یکی از ضروریات کشور است و امیدواریم ما هم بتوانیم در مجلس گوشزد کنیم.

 

لزوم انعکاس اخبار اقدامات مبارزه با مفاسد اقتصادی

رنجبرزاده همچنین اظهار کرد:درحال حاضر نیازمند اعتمادسازی برای مردم هستیم و باید ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بسیاری جدی تر عمل کند.

 

وی عنوان کرد: اطلاع رسانی در زمینه اقدامات انجام شده ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی حائز اهمیت است که باید مورد توجه اعضاء ستاد قرار گیرد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت