دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : جمعه 18 خرداد 1397 ساعت 06:15   |   کد مطلب: 32557
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس خواستار شد:
حضور گسترده مردم ولایت مدار همدان ،در راهپیمایی روز قدس
نماینده‌ مردم‌ ملایر با اشاره به اینکه همه باید روز قدس همراه وهم‌دوش دیگر مردم مسلمان شعار مرگ بر آمریکا و صهیونیست سر می‌دهدیم خواستار حضور گسترده و‌میلیونی مردم‌ ولایت مدار و شهید پرور ملایر در راهپیمایی روز قدس و دفاع از مظلومیت ملت فلسطین شد.

به گزارش نافع،حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه در گفت‌‌و‌‌گو با خبرنگار تسنیم در ملایر اظهار داشت: امروز که جبهه‌گیری و یارگیری صهیونیست‌ها با توجه به ‌موج بیداری اسلامی، انتفاضه فلسطینی‌ها و جبهه‌های مقاومت حزب‌الله و غیره جدی‌تر شده و احساس ضعف بیشتری می‌کنند.  ‌کشورهای بلاد‌‌های اسلامی باید با حضور گسترده و چشمگیر خود برای نابودی این جرثومه و غده سرطانی تلاش کنند.

 

 وی با بیان اینکه همه‌جریان‌های سیاسی مخالف و موافق دولت باید در برابر نابودی صهیونیسم وحدت و پک پارچگی داشته باشند گفت: اگر ما در مقابل صهیونیست‌ها و رژیم صهیونیستی کوتاه بیاییم قطعاً آن‌ها به زن و ‌مرد کشور ما رحم‌ نخواهند کرد.

 

 نماینده مردم ملایر در مجلس دهم با تأکید  بر اینکه در روز قدس ملت ایران هم‌صدا با همه‌ملت‌های دنیا خواهان نابودی غده‌سرطانی اسرائیل  خواهند بود تصریح کرد: به تعبیر مقام‌معظم رهبری اگر این  حجم وسیع اعتراضات ادامه داشته باشد قطعاً تا 25 سال آینده اثری از رژیم صهیونیستی باقی نمی‌ماند.

 

 سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم بیان کرد: روز قدس به قدری برای امام راحل مهم بود که در سال اول پیروزی  و قبل از، سالگرد انقلاب اسلامی آخرین‌جمعه ماه رمضان را به عنوان روز قدس نام‌گذاری کرد.

 

وی افزود: به تعبیر امام راحل قدس تنها روز فلسطین نیست بلکه روز اسلام و روز رسول اکرم (ص) است.

 

 وی با بیان اینکه با توجه به شرایط فعلی کشور و منطقه  قطعاً امروز باید به چند سرفصل مهم توجه ویژه داشته باشیم‌ گفت: امروز وحدت ملی کمک  ارزشمندی برای مواجه با  موضوعاتی چون مبارزه با رژیم صهیونیستی اسرائیل، مقابله با تحریم‌های آمریکا، پیشرفت و توسعه حرکت انقلاب بین‌المللی و صدور انقلاب می‌کند و ما باید با وحدت رویه بین جریان‌های سیاسی حرکت کنیم.

 

 آزادی‌خواه با تأکید بر اینکه تبعیت از ولی‌فقیه و رهبر معظم انقلاب هرگز نباید به فراموشی بسپاریم افزود:رهبر معظم انقلاب اولین سیاست‌مداری هستند که نوید نابودی غده سرطانی اسرائیل را بعد از 25 سال داده و ما باید تلاش کنیم که این وعده محقق شود .

 

 نماینده‌ ملایر در مجلس دهم با بیان اینکه باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که بتوانیم تورم را کاهش داده و در راستای افزایش رشد اقتصادی و رونق اشتغال تلاش کنیم تصریح کرد:  این امر محقق نمی‌شود‌ مگر اینکه ما دست صهیونیست‌ها را از کشورمان کوتاه کنیم.

 

 وی با تأکید بر اینکه اگر قدرت آمریکایی‌ها، اسرائیلی‌ها و صهیونیست‌ها در منطقه بیشتر شود قطعاً اولین هدفشان کشور ما خواهد بود گفت:  ما هم اکنون‌نیز در حال مبارزه اقتصادی با صهیونیست‌ها هستیم  و باید تلاش کنیم که پیروز میدان باشیم.

جوانان با تصورات اشتباه به همراهی با صهیونیست و دشمن فکر نکنند

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس دهم با بیان اینکه جوانان ما نباید اشتباه تصور کنند و بگویند اگر ما با صهیونیست‌ها و دشمنان همراه باشیم گره‌گشایی از کارها می‌شود تصریح کرد: ما باید به ‌مبارزه همه‌جانبه خود با صهیونیست ادامه دهیم و قطعاً پیشرفت‌های موشکی مادر کنار موفقیت‌های هسته‌ای کشور  باعث اقتدار، عزت و شکوه ایران اسلامی و ضعف دشمنان خواهد شد ضمن اینکه به دنبال آن پیشرفت اقتصادی نیز ایجاد می‌شود.

 

نماینده‌ مردم‌ ملایر با اشاره به اینکه خود روز قدس همراه وهم‌دوش مردم مسلمان کشور پاکستان شعار مرگ بر آمریکا و صهیونیست سر می‌دهد خواستار حضور گسترده و‌میلیونی مردم‌ ولایت مدار و شهید پرور ملایر در راهپیمایی روز قدس و دفاع از مظلومیت ملت فلسطین و‌محقق شدن وعده مقام معظم رهبری و نابوی اسرائیل بعد از 25 سال شد.

 

‌انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت