آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 17 خرداد 1397 ساعت 03:55   |   کد مطلب: 32545
رئیس پلیس راهور استان، محدوديت ترافيكي روز قدس را اعلام کرد.

به گزارش نافع،سرهنگ "علی فکری"، در تشریح این خبر گفت: پليس راهنمايي و رانندگي استان همدان با آرزوي طاعات و عبادات هم استاني هاي عزيز و به منظور برگزاري هر چه با شكوه تر مراسم روز جهاني قدس و پيشگيري از وقوع تصادفات و گره هاي ترافيكي محدوديت هاي ترافيکي را به شرح ذیل در روز جمعه مورخ خرداد 18 ماه اجرا خواهد کرد.

 

شهرستان همدان

 - از ساعت 9:00 صبح به بعد تردد وسايل نقليه شخصي از خيابان هاي شش گانه به ميدان حضرت امام خميني ( ره ) ممنوع مي باشد.

-  از ساعت 10:00 صبح به بعد و با شروع تجمع راهپيمايان عزيز در ميدان حضرت امام خميني (ره)،محدوديت تردد براي كليه وسايل نقليه (خودرو و موتورسيكلت) در ميدان امام و شش خيابان اصلي منتهي به آن در شهر همدان به اجرا درخواهد آمد.

 

-  توقف در خيابان شريعتي از ميدان حضرت امام( ره ) تا ميدان شريعتي و در خيابان پاسداران از ميدان شريعتي تا كوچه منتهي به حمام صفا از ساعت 0730 روز جمعه تا پايان مراسم نماز جمعه ممنوع مي باشد و در صورت پارك وسايل نقليه نسبت به انتقال آنان توسط جرثقيل اقدام خواهد شد.

 

-  همزمان با عبور راهپيمايان از خيابان شريعتي و تقاطع خواجه رشيد، تردد وسايل نقليه از سمت ميدان امام زاده عبداله و ميدان آرامگاه به سمت تقاطع خواجه رشيد ممنوع مي باشد. 

 

- پس از ورود راهپيمايان به ميدان شريعتي و حسينيه حضرت امام (ره)، تا پايان مراسم نماز جمعه تردد كليه وسايل نقليه از سمت سه راهي شهيد زماني، سه راهي شكريه،  خيابان مهديه جنب كانون مهديه و تقاطع خواجه رشيد به سمت ميدان شريعتي و خيابان پاسداران ممنوع مي باشد.

 

در ساير شهرستانهاي تابعه نيز محدوديت هاي ترافيکي برابر سنوات گذشته و از ساعت 8:00 اجرا خواهد شد .

 

توضيحات :

- ورود موتورسيكلت به داخل جمعيت راهپيمايان ممنوع بوده و از تردد آنان در محدودهاي اجراي طرح هاي ترافيكي جلوگیری خواهد شد. 

 

-  توقف در داخل كوچه ها و خيابان هاي منتهي به مسير انجام مراسم راهپيمايي تا فاصله 50متري ممنوع مي باشد.

 

-  درصورت توقف وسايل نقليه در مسير انجام راهپيمايي و حريم اعلام شده در بند فوق، وسايل نقليه اعم از خودرو و موتورسيكلت توسط چرثقيل منتقل خواهد شد.

 

پليس راهنمايي و رانندگي از رانندگان عزيز در خواست مي کند:

 

  1-از پارک خودرو و موتورسيكلت در  مسيرهاي راهپيمايي جداً خودداري کنند.

 

  2-به دليل جلوگيري از بروز گره هاي ترافيكي حتی الامكان از وسايل نقليه شخصي كمتر استفاده نمايند و يا خودروهاي خود را در فاصله بيشتري با محل تجمع و تردد راهپيمايان و در محل هايي كه توقف آنان مشكلات ترافيك را ايجاد نمي کند، پارك كنند.

 

  3- با همكاري و انتخاب مسير هاي جايگزين ما را در اجراي هرچه بهتر طرح هاي ترافيكي ياري کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما