آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 16 خرداد 1397 ساعت 09:38   |   کد مطلب: 32540
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان:
فرسودگی 37 دستگاه از آمبولانس های استان
رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان گفت: 37دستگاه از خودروهای آمبولانس استان فرسوده بوده و بین هشت تا 10 سال سن دارند که با ورود خودروهای جدید این دستگاه ها به نوبت از چرخه خارج و خودروهای نو شماره جایگزین آنها می شوند.

به گزارش نافع،حبیب معصومی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: خودروهای جدید به تمامی شهرستان های همدان تعلق می گیرد.
وی اضافه کرد: با تحویل 13 دستگاه آمبولانس به اورژانس همدان تعداد آمبولانس های این مرکز به 63 دستگاه می رسد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان افزود: تمامی این خودروهای جدید و نو شماره در دولت تدبیر و امید به ناوگان اورژانس این استان افزوده شده است.

معصومی اظهارداشت: 37 دستگاه از خودروهای آمبولانس استان فرسوده بوده و بین هشت تا 10 سال سن دارند که با ورود خودروهای جدید این دستگاه ها به نوبت از چرخه خارج و خودروهای نو شماره جایگزین آنها می شوند.

وی درباره استاندارد آمبولانس توضیح داد: طبق نرم های تعریف شده باید هر پایگاه امدادی دارای یک دستگاه آمبولانس و به ازای هر سه آمبولانس، یک دستگاه خودروی پشتیبان پیش بینی شود تا در صورت معیوب شدن یا بروز ایراد فنی، جایگزین آن شود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی همدان گفت: عمر خودروهای آمبولانس بستگی به میزان مسافت شهرستان تا مرکز استان، نحوه نگهداری خودرو و حرفه ای بودن راننده بستگی دارد.

معصومی درباره جریمه خودروی اورژانس توسط پلیس بیان کرد: بیشتر جریمه ها به وسیله دوربین های نصب شده در سطح شهر و جاده ها صورت می گیرد.

وی ادامه داد: قرار است شماره پلاک آمبولانس های اورژانس همدان در اختیار پلیس قرار گیرد تا از جریمه آنها توسط دوربین جلوگیری کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها