آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 16 خرداد 1397 ساعت 09:16   |   کد مطلب: 32536
نماینده مردم همدان وفامنین وقهاوند به خط انتقال اضطراری آب با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان نیز اشاره کرد و گفت: در این زمینه پیگیری لازم صورت گرفت و این اعتبار مصوب شده است.

به گزارش نافع،دکتر حاجی بابایی اعلام کرد: در جلسه ای که با حضور مدیرعامل آب منطقه ای، مهندس ستوده تشکیل شد، اولویت های برنامه ای آب وفاضلاب همدان مورد بررسی قرار گرفت و با توجه به اهمیت این حوزه بر لزوم ارائه گزارشهای پیشرفت برنامه ها و پروژه های این مدیریت، وآسیب شناسی آن تاکید شد.

 

وی انتقال آب به شهر همدان از تالوار وسد آزاد را برنامه دارای اولویت این حوزه برشمرد،گفت:اقدامات بررسی چهل کیلومتر از لوله گذاری پروژه آب رسانی به همدان هرچه سریعتر باید آغاز شود.

 

نماینده مردم همدان وفامنین وقهاوند افزود، در خصوص وضعیت سد اکباتان و سد ابشینه ونیاز شهر همدان نیز در این جلسه گزارشی ارائه شد که ، با توجه به نزول باران های اردیبهشت ماه در این زمینه مشکل خاصی در تامین آب شرب شهر همدان وجود ندارد.

 

دکتر حاجی بابایی، به خط انتقال اضطراری آب با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد تومان نیز اشاره کرد و گفت: در این زمینه پیگیری لازم صورت گرفت و این اعتبار مصوب شده است.

 

وی تصریح کرد:اعتباری بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان،نیز برای انتقال آب به همدان، از محل اعتبارات بحران مصوب شده است که این اقدام بسیارخوبی در شرایط کنونی محسوب می شود،

 

نماینده مردم همدان ،فامنین و قهاوند ، به روستاهای حوزه سد شنجور،مثل حسام اباد واصله اشاره و تاکید کردند، هماهنگی های لازم با فرمانداری برای حل مشکلات این روستاها صورت گرفته است.

 

حقابه روستاهای حوزه سد اکباتان نیز مورد تاکید حاجی بابایی قرار گرفت و گفت در این جلسه این موضوع نیز مورد تاکید قرار گرفت ومقرر گردید ، به گونه ای برنامه ریزی شود، که در اسرع وقت پیگیری و مشکلات حقابه کشاورزان روستاهای این حوزه مرتفع شود.

 

سهم حقآب تعداد روستاها یکن اباد، علی آباد وانصارالامام نیز بررسی و مقرر شد، بر اساس قانون مشکل حقابه کشاورزان این روستاها نیز در اولویت قرار گیرد.
 

انتهای پیام/

دیدگاه شما