آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 13 خرداد 1397 ساعت 14:17   |   کد مطلب: 32507
رئیس پلیس راهور استان طرح های ترافیکی ویژه شب های قدر را اعلام کرد.

به گزارش نافع،سرهنگ "علی فکری"، در تشریح این خبر گفت: در راستای ايجاد امنيت ترافيكي و جلوگيري از وقوع تصادفات در شب های قدر، در محل هاي برگزاري مراسمات شب قدر طرح ترافيكي وي‍ژه اي به شرح ذيل  اجرا خواهد شد

 

-از ساعت21:30  تردد كليه وسايل نقليه از خيابان باباطاهر، ميدان علويان، ميدان فلسطين و بلوار كاشاني به سمت ميدان امامزاده عبداله ممنوع خواهد بود و همچنين توقف وسايل نقليه در دور ميدان امامزاده عبداله تا حريم 50 متري آن ممنوع مي باشد.

 -ورود كليه وسايل نقليه به محوطه باغ بهشت تنها از بلوار آيت اله موسوي امكان پذير و كليه درب هاي باغ بهشت در بلوار بهشت مسدود مي باشد و همچنين خروج كليه وسايل نقليه كه در محوطه باغ بهشت مي باشند نيز تنها از خروجي ميدان امام حسن ( ع ) انجام خواهد شد.

-در حريم درب هاي ورودي و خروجي  مكان هاي برگزاري مراسمات شب قدر مانند حسينيه حضرت امام خميني ( ره )، مسجد جامع، مسجد مهديه و .... به جهت جلوگيري از گره هاي ترافيكي و سهولت در رفت و آمد محدوديت توقف وسايل نقليه به اجرا در خواهد آمد.

-تردد موتورسيكلت نيز در محل هايي كه ممنوعيت تردد اعمال مي شود  همانند خودروها ممنوع مي باشد و با متخلفان برابر مقررات برخورد خواهد شد.

-در صورت توقف وسيله نقليه در محل هايي كه ممنوعيت توقف در آن ها به اجرا در خواهد آمد ، وسيله نقليه متخلف توسط جرثقيل منتقل خواهد شد.

در پايان از هم استان هاي قانونمند استان همدان در خواست مي گردد: با انتخاب مسيرهاي جايگزين و همكاري با ماموران اين يگان، پليس راهور را در اجراي هر چه بهتر اين طرح ترافيكي ياري کرده و كاركنان اين مجموعه را  در نيايش هاي خالصانه خود  در اين شب هاي پر فضيلت فراموش نكنند. 

انتهای پیام/

دیدگاه شما