آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 13 خرداد 1397 ساعت 08:18   |   کد مطلب: 32494
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایرخبر داد:
برگزاری اعتکاف رمضانیه در دو مسجد شهرملایر
مدیر اداره تبلیغات اسلامی ملایر از برگزاری مراسم اعتکاف ماه رمضان در دو مسجد شهر ملایر خبر داد

حجت‌الاسلام حسین گروسی در گفت‌وگو با خبرنگار نافع اظهار کرد: مراسم اعتکاف ماه رمضان امسال در دو مسجد شهر ملایر برگزار می‌شود.

 

 وی افزود: این مراسم در روزهای 26، 27، و 28 ماه رمضان در مسجد جامع شهر ملایر برای خواهران و مسجد امام حسین(ع) کوی سیفیه واقع در خیابان قلعه برای برادران برگزار می‌شود.

 

وی با بیان اینکه ثبت نام از سوم خرداد ماه در اداره تبلیغات اسلامی ملایر و حوزه علمیه خواهران شروع شده است گفت: ثبت نام برای حضور در مراسم معنوی اعتکاف رمضان تا 21 خرداد ماه ادامه دارد و هزینه ثبت نام نیز 40 هزار تومان است.

 

گروسی از پیش بینی حضور 500 جوان ملایری در این مراسم خبر داد و گفت: در ماه رجب نیز بیش از یک هزار نفر در مساجد مختلف سطح شهرستان در مراتسم معنوی اعتکاف حضور داشتند.

 

وی همچنین از برگزاری مراسم شبهای قدر دربیش از 300 نققطه شهرستان ملایر خبر داد و گفت: این مراسم در شبهای 19، 21 و 23 ماه مبارک رمضان در مساجد، تکایا، حسینیه‌ها، بقاع متبرکه و.... با حضور پر شور مشتقات درگاه الهی برگزار می‌شود.

 

مدیر تبلیغات اسلامی ملایر اضافه کرد: مراسم محوری شبهای قدر در شهر ملایر در مسجد جامع، بام ملایر و پارک سیفیه با حضور سخنرانان و مداحان برجسته همراه با برنامه محفل انس با قرآن برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت