آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 خرداد 1397 ساعت 14:53   |   کد مطلب: 32483
نماینده مردم همدان در مجلس گفت:همه باید بدانند که رویدادهای بین‌المللی 2018، سند 2030 نیست که سبب آسیب رساندن به شهر شود بلکه این دو رویداد بین المللی رونق شهر را به دنبال دارد و می‌توان با اقدامات درست مانع از آسیب دیدن شهر شد.

به گزارش نافع،امیر خجسته پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز همزمان عملیات اجرایی 200 پروژه شهرداری همدان اظهار داشت: امروز کار بزرگی توسط شهرداری همدان آغاز می‌شود.

 

وی بابیان اینکه نتیجه وحدت و همدلی در بین مسئولان انجام کارهای بزرگ و خدمت‌رسانی به مردم است افزود: انجام مشترک این 200 پروژه توسط شهرداری همدان، نشان‌دهنده وحدت و همدلی شورای اسلامی شهر و شهرداری همدان است.

 

نماینده مردم همدان با اشاره به اینکه عدم وجود وحدت و همدلی در بین مسئولان سبب ناامیدی و افسوس در جامعه می‌شود گفت: همدان به دلیل داشتن وحدت، همدلی، همراهی،هم افزایی و انجام کارهای بزرگ نمونه است.

 

 وی با تأکید بر اینکه در مجمع نمایندگان استان، همه به دنبال پرهیز از حاشیه و انجام کارها هستیم عنوان کرد:  نتیجه پرهیز از ورود به حاشیه‌ها  ایجاد امید در مردم و ایجاد اشتغال در جامعه است  چراکه حاشیه‌سازی و اختلاف سبب از بین رفتن فرصت‌ها می‌شود.

 

خجسته بابیان اینکه به وحدتی که بین شورای اسلامی شهر و شهرداری، مدیران و نمایندگان استان وجود دارد افتخار می‌کنیم ابراز کرد: به زودی دو رویداد بزرگ بین‌المللی در همدان برگزار می‌شود که درآمدزایی و اشتغال پایدار برای جامعه را به دنبال دارد.

 

وی افزود: برگزاری این دو رویداد سبب شتاب گرفتن پروژه‌های عمرانی در استان شده است  که این مهم نیز سبب رونق بازار و ایجاد امید در مردم می‌شود.

 

نماینده مردم همدان در مجلس بیان کرد: با تمام‌توان   برای اجرای این 200 پروژه عمرانی در خدمت مدیریت شهری هستیم چراکه مردم نیز این برنامه‌ها را از ما مطالبه کرده و حتی همدان را با دیگر شهرها مقایسه می‌کنند.

 

وی با تأکید بر اینکه با برگزاری رویدادهای بین‌المللی 2018 و حضور گردشگران  به زودی همدان جایگاه خود را در عرصه بین‌المللی پیدا می‌کند اظهار داشت: علاوه بر مباحث عمرانی، باید در حوزه فرهنگی برنامه‌ریزی کرده و نهادهای فرهنگی استان، بسیج، حوزه‌های علمیه، دانشگاه و معتمدان نیز به این عرصه ورود کنند تا آسیبی متوجه شهر نشود.

 

خجسته تأکید کرد: همه باید بدانند که رویدادهای بین‌المللی 2018، سند 2030 نیست  که سبب آسیب رساندن به شهر شود بلکه این دو رویداد بین المللی رونق شهر را به دنبال دارد و می‌توان با اقدامات درست مانع از آسیب دیدن شهر شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها