آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 خرداد 1397 ساعت 14:34   |   کد مطلب: 32480
استاندارهمدان با اشاره به برگزاری رویدادهای بین‌المللی 2018 در همدان افزود: در این دو رویداد باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که همدان با همه شایستگی‌هایش به جهان معرفی شود به همین دلیل معتقدم برای چنین سرزمین ارزشمندی باید کارهای بزرگی انجام داد.

به گزارش نافع،محمد ناصر نیکبخت پیش از ظهر امروز در مراسم آغاز همزمان عملیات اجرایی 200 پروژه شهرداری اظهار داشت: ما با تمام قوا و با آمادگی بسیار، در حال اجرای برنامه‌های استان هستیم.

 

وی با قدردانی از شورای اسلامی شهر و شهردار همدان عنوان کرد:  اجرای همزمان 200 پروژه عمرانی آن هم با اعتباری بیش 400 میلیارد  تومان کاری بزرگ و بسیار ارزشمند است هرچند شایسته بود در این مراسم به تعداد شغلی که این پروژه‌ها در شهر ایجاد می‌کنند نیز اشاره می‌شد.

 

 نیکبخت  با تأکید بر اینکه همه باید شهردار همدان را کمک کنیم ابراز کرد: امسال من در بخش توزیع اعتبارات کمک ویژه‌ای به شهرداری همدان کرده‌ایم و اعلام کردیم هر جا برای انجام کارهای مربوط به رویداد 2018 نیاز به اعتبار بیشتری داشتند به ما مراجعه کنند.

 

وی با بیان اینکه رویدادهای بین المللی 2018 در شهریور ماه و آبان ماه امسال برگزار می‌شود،تصریح کرد:  رویدادهای بین‌المللی همدان 2018 در اصل پیشانی کشور است بنابراین هراندازه برای معرفی همدان هزینه کنیم در اصل برای معرفی کشور هزینه کرده‌ایم.

 

استاندار همدان گفت: امیدوارم با وحدت و همدلی استان را آبادتر کرده و به‌گونه‌ای که ضمن پیشرفت استان، بتوانیم به درستی شایستگی‌های استان همدان را در رویدادهای 2018 نشان دهیم.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها