آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 خرداد 1397 ساعت 13:58   |   کد مطلب: 32479
معاون سیاسی امنیتی فرماندار اسدآباد گفت: مردم اسدآباد رأس ساعت 11:30 صبح روز جمعه با تجمع مقابل حسینیه آیت الله خامنه ای(دفتر امام جمعه)، مسیرهای خیابان امام، میدان امام، خیابان فرهنگ تا مسجد جامع را راهپیمایی می‌کنند.

به گزارش نافع،یزدان آزرمی پیش از ظهرامروز در ستاد همداهنگی برگزاری راهپپیمایی روز قدس این شهرستان، با اشاره به اینکه روز قدس نماد وحدت، اتحاد و همدلی مسلمانان جهان اسلام است، اظهار کرد: حضور همه اقشار مختلف مردم در این راهپیمایی یک وظیفه است که همه باید به عنوان یک تکلیف در برنامه خود داشته باشند.

 

وی تصریح کرد: به مناسبت روز قدس مردم اسدآباد رأس ساعت 11:30 صبح روز جمعه با تجمع مقابل حسینیه آیت الله خامنه ای(دفتر امام جمعه)، مسیرهای خیابان امام، میدان امام، خیابان فرهنگ تا مسجد جامع را راهپیمایی می‌کنند.

 

معاون سیاسی امنیتی فرماندار اسدآباد گفت: با توجه به اجرای عملیات اجرایی گاز در بالاتر از میدان امام شهر اسدآباد، انتظار می‌رود که شهرداری نسبت به اتمام این عملیات و هموار کردن این مسیر تلاش بیشتری داشته باشد.

 

وی گفت: ختم راهپیمایی روز قدس در مسجد جامع است و فضای مسجد پاسخگوی جمعیت راهپیمایی کنندگان نیست و می طلبد که ستاد نماز جمعه با همکاری شهرداری نسبت به ایجاد داربست‌ها و نصب چادرهایی در اطراف مسجد اقدام کنند.

 

آزرمی از سپاه و اداره تبلیغات اسلامی خواست با تهیه بسته های فرهنگی و تبلیاتی به مناسبت روز قدس اقدام و در بین راهپیمایی کنندگان توزیع کنند.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت