دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 12 خرداد 1397 ساعت 13:58   |   کد مطلب: 32478
نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی به تخریب خود از سوی برخی افراد اشاره کرد و گفت: انتقاد تخریبی یکی از افراد کارساز شد و ما توانستیم با پیگیری هایی آزادراه اسدآباد را در بودجه سال 97 ردیف ملی بگیریم.

به گزارش نافع،جشن انتخاب اکبر رنجبرزاده به عنوان دبیر هیأت رئیسه مجلس در سالن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسدآباد با حضور فرماندار، نماینده مردم اسدآباد در مجلس، رؤسای ادارات، دهیاران و شوراها، جمعی از دانشگاهیان و فرهنگیان برگزار شد.

 

در این جشن فرماندار شهرستان اسدآباد در سخنانی با تبریک انتخاب آقای رنجبرزاده به عنوان دبیر هیأت رئیسه مجلس، گفت: این نتخاب به جا و شاسته بوده و افتخاری برای ما و اسدآباد است.

 

کریم حمیدوند انتخاب رنجبرزاده را به عنوان دبیر هیأت رئیسه مجلس یک فرصت برای توسعه شهرستان خواند و گفت: وی میتواند با استفاده از این فرصت و تعامل و وحدت با دولت خدمتگزار به ما در توسعه شهرستان کمک شایانی داشته ابشد.

 

وی ایجاد اشتغال و تولید را یک اولویت برای شهرستان دانست و گفت: بزرگترین آفت برای ما داشتن جوانان تحصیل کرده بیکار است که باید در ایجاد اشتغال برای آنان تمام تلاش خود را در سایه وحدت و اتحاد داشته باشیم.

 

دبیر هیأت رئیسه مجلس نیز گفت: بنده تمایلی به برگزاری جشن برای انتخابم در هیأت رئیسه مجلس نداشتم و این لطف دوستان بوده است؛ بنده و فرماندار باید زمانی جشن شادی بگیریم که شهرستان توسعه یافته باشد.

 

اکبر رنجبرزاده گفت: اگر بنده به عنوان نماینده شما در مجلس در جایگاه هیأإت رئیسه مجلس قرار گرفتم، بخاطر عصاره و فضایلی از وجودی شما مردم دیار سیددجمال الدین است

 

وی با گریزی به تبلیغات زودهنگام انتخاباتی برخی‌ها، گفت: ما برای توسعه شهرستان فرصت کمی داریم چرا که سطح کشور وارد فضای انتخاباتی می‌شود و البته این امر زودهنگام است و به جامعه ضرر می زند.

 

نماینده مردم اسدآباد در مجلس به تخریب خود از سوی برخی افراد اشاره کرد و گفت: انتقاد تخریبی یکی از افراد کارساز شد و ما توانستیم با پیگیری هایی آزادراه اسدآباد را در بودجه سال 97 ردیف ملی بگیریم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت