دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 3 ارديبهشت 1397 ساعت 07:58   |   کد مطلب: 32454
همزمان با هفته جوان صورت می‌گیرد؛
اجرای طرح «یک روز با دوچرخه» در اسدآباد
سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد از اجرای طرح یک روز با دوچرخه در هفته جوان خبر داد و گفت: این طرح در راستای ایجاد شور و نشاط جوانی، داشتن هوای سالم و سلامتی در این شهر انجام می‌شود.

محمد طلایی‌منعم در گفت‌وگو با خبرنگار نافع؛ با اشاره به سالروز ولادت حضرت علی اکبر(ع) و هفته جوان، اظهار کرد: امسال در این هفته 30 برنامه متنوع ورزشی، اجتماعی و  آموزشی برگزار خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: در این هفته برگزاری مسابقات مختلف از جمله تکواندو، ژیمناستیک، کشتی، بوکس، والیبال، ورزش همگانی، کاراته به صورت داخلی در سطح شهرستان داریم.

 

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان اسدآباد افزود: البته هیأت های مختلف ور زشی در رشته‌های مختلف برنامه‌های را به صورت روزانه برگزار می‌کنند.

 

وی اعزام معلولان ورزشکار به اردوی زیارتی قم را از دیگر برنامه‌های هفته جوان خواند و گفت: در این هفته دیدار نخبگان با امام جمعه و فرماندار را خواهیم داشت.

 

طلایی با بیان اینکه یکی دیگر از برنامه های هفته جوان  در این شهرستان تریبون آزاد با موضوع ورزشی را در سطح مدارس و دانشگاه ها است، افزود: بنا داریم در حوزه خانواده و ازدواج کارگاه های آموزشی مشاوره برگزار کنیم.

 

وی از اجرای طرح یک روز با دوچرخه در هفته جوان خبر داد و گفت: این طرح در راستای ایجاد شور و نشاط جوانی، داشتن هوای سالم و سلامتی انجام می‌شود.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما