دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 29 فروردين 1397 ساعت 12:49   |   کد مطلب: 32425
مدیرعامل باشگاه پاس گفت: پاس تمام شدنی نیست و منحل نمی‌شود.

به گزارش نافع،امیر عظیمی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه هیئت مدیره پاس برای ادامه کار این تیم در فصل جدید فوتبالی به زودی تشکیل می‌شود.

 

وی با اشاره به اینکه بی‌تردید در فصل جدید تیم پاس شاهد تغییرات گسترده‌ای خواهد بود گفت: از افرادی در تیم پاس کمک می‌گیریم که توانایی کمک به احیای این تیم پرطرفدار و ریشه‌دار را داشته باشند.

 

عظیمی افزود: مشکلی برای ادامه کار تیم پاس وجود ندارد و با حمایت مسئولان استان می‌توانیم پاس را از وضعیت بلاتکلیفی نجات دهیم.

 

وی با اشاره به این که در فصل گذشته با وجود تزریق مالی مناسب به دلیل ضعف فنی نتوانستیم در لیگ 2 بمانیم عنوان کرد: آنهایی که ادعا دارند استاندار به باشگاه کمک نکرده اسناد مالی را بررسی کنند و متوجه کمک‌های مناسب و به موقع رئیس هیئت مدیره باشگاه بشوند.

 

عظیمی تاکید کرد: در چند سال اخیر میلیاردها تومان بودجه صرف کمک به تیم پاس شده است و اسپانسرهای مالی خوبی نیز برای کمک به تیم با رایزنی استاندار جذب شده است.

 

مدیرعامل باشگاه پاس همدان عنوان کرد: اگر مدیرعاملی نسبت به شرایط وقت تیم معترض بوده باید همان لحظه استعفایش را تقدیم هیئت مدیره و مسئولیتش را واگذار می‌کرده، نه این که به هر قیمتی ماندنی شود.

 

عظیمی با اعلام این که همه افرادی که کمر همت برای نابودی پاس بسته‌اند همان افرادی هستند که خود را دلسوز و دلواپس تیم نشان می‌دهند گفت:  آیا این افراد در این چند سال کوچکترین حمایتی از تیم پاس داشته‌اند؟ آنها در جاده‌ای یک طرفه برای نابودی پاس تلاش می‌کنند.

 

وی با اشاره به این که هیئت مدیره و استاندار در سال‌های اخیر مبلغ قابل توجهی را برای تسویه بدهی سرسام آور خارجی‌های پاس پرداخت کردند اظهار داشت: معتقدم برخی انتقادها از استاندار و هیئت مدیره مغرضانه و به دور از انصاف است.

 

عظیمی هواداران پاس را صاحبان اصلی این تیم نامید و در رابطه با وضعیت نهایی تیم پاس همدان گفت: امسال با اقتدار کار خود را آغاز می‌کنیم و تمام جوانب را نیز در نظر می‌گیریم. راه‌های مختلفی را برای تیمداری در سطوح مختلف فوتبال ایران بررسی کردیم و به زودی تصمیم نهایی را در نشست هیئت مدیره اخذ می‌کنیم.

 

وی تاکید کرد: پاس همدان تمام شدنی نیست و این تیم منحل نمی‌شود. از استاندار گرفته تا سایر اعضای هیئت مدیره، مهندس صوفی شهردار همدان و سایر مسئولان استانی به دنبال این هستند که برای بازگشت پاس به روزهای اوج خود کمک کنند.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت