وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 28 فروردين 1397 ساعت 11:29   |   کد مطلب: 32406
سخنگوی شورای اسلامی شهر همدان از الکترونیکی شدن پرداخت کرایه تاکسی‌ها تا پایان خردادماه سالجاری در همدان خبر داد و گفت:در اجرای این طرح ابتدا تاکسی‌های گردشی و سپس مابقی خطوط در صف نصب دستگاه پرداخت الکترونیکی کرایه قرار خواهند گرفت.

به گزارش نافع،کامران گردان، منطقه همدان، با بیان اینکه مقدمات لازم برای الکترونیکی شدن پرداخت کرایه تاکسی‌ها انجام شده است، افزود: در حال رایزنی با بانک‌ها هستیم تا درصدی از سهم برداشتی تاکسیران‌ها از مبالغ پرداختی مردم کمتر نشود.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه این طرح در برخی شهرهای بزرگ همچون اصفهان با شکست مواجه شد بنابراین تأخیر در اجرایی شدن این طرح بررسی زوایای پنهان آن است تا پس از اجرایی شدن دچار چالش نشود.

گردان خاطرنشان کرد: این طرح در سال جاری به طور قطع عملیاتی خواهد شد اما سازمان تاکسیرانی ابراز کردند که تا پایان فصل بهار بتوانند آن را عملیاتی کنند.

رئیس کمیسیون خدمات شهری شورای شهر همدان تصریح کرد: در اجرای این طرح ابتدا تاکسی‌های گردشی و سپس مابقی خطوط در صف نصب دستگاه پرداخت الکترونیکی کرایه قرار خواهند گرفت.

گردان در ادامه یادآور شد: در پی آن هستیم تا مردم بتوانند از کارت اتوبوس و حتی کارت بانکی نیز برای پرداخت کرایه تاکسی‌ها استفاده کنند.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما