آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 27 فروردين 1397 ساعت 16:45   |   کد مطلب: 32395
هواشناسی پیش بینی کرد:
افت دمای هوا در ساعات پیش رو
رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی همدان گفت: دمای هوای همدان طی امروز و امشب به طور محسوس کاهش می‌یابد.

به گزارش نافع، نادر پیرتاج، با بیان اینکه آسمان استان نیمه ابری تا ابری است، اظهار کرد: رگبار به همراه احتمال رعد و برق و بارش باران و تگرگ نیز در استان همدان پیش‌بینی شده است.

 

وی با بیان اینکه در مناطق مرتفع استان نیز احتمال بارش برف طی امروز وجود دارد، گفت: طی امروز بیشترین بارش‌ها در نیمه جنوبی استان خواهد بود.

 

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی همدان با بیان اینکه دمای هوای استان طی امروز و امشب به طور محسوس کاهش می‌یابد، گفت: احتمال کاهش دمای حداقلی در نیمه شمالی استان به زیر صفر وجود دارد.

 

وی به افزایش دمای استان طی روزهای آینده اشاره کرد و افزود: از فردا بعد از ظهر به تدریج دمای هوا در استان همدان افزایش خواهد یافت.

 

پیرتاج با اشاره به میزان بارندگی‌های روز گذشته در استان، تصریح کرد: بیشترین میزان بارش از شهرستان رزن با 24 میلیمتر بارندگی به ثبت رسید.

 

وی به میزان بارندگی‌های همدان طی 24 ساعت گذشته اشاره کرد و ادامه داد: میزان بارش‌ها طی این مدت در همدان 14 میلیمتر گزارش شد.

 

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی همدان خاطرنشان کرد: کمینه و بیشینه دمای هوای همدان طی 24 ساعت گذشته 3 و 14 درجه سانتیگراد بالای صفر به ثبت رسید.

 

وی به سردترین و گرم‌ترین نقاط استان اشاره کرد و یادآور شد: گل تپه با دمای یک درجه سانتیگراد زیر صفر و نهاوند با دمای 18 درجه سانتیگراد بالای صفر به ترتیب سردترین و گرم‌ترین نقاط استان گزارش شد.

 

منبع:فارس
انتهای پیام/

دیدگاه شما