آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 27 فروردين 1397 ساعت 11:01   |   کد مطلب: 32387
در پی دومین حضور غلامحسین اژه ای در دانشگاه صورت گرفت؛
دعوت از جهانگیری و لاریجانی برای حضور در دانشگاه بوعلی سینا
بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا در راستای مطالبه گری از وضعیت اقتصادی کشور در نامه هاییی جداگانه از مسئولین کشور دعوت کرد تا با حضور در دانشگاه به سوالات دانشجویان و مطالبات مردم پاسخ دهند.

به گزارش نافع،در این نامه ها که به امضای مسئول  بسیج دانشجویی دانشگاه بوعلی سینا رسیده است از رئیس مجلس،رئیس بانک مرکزی ،رئیس سازمان برنامه و بودجه و معاون اول رئیس جمهور در خواست شده است تا برای بیان وضعیت اقتصادی کشور و پاسخگویی در خصوص مباحث جاری اقتصاد در دانشگاه بوعلی سینا حاضر شوند.

کورشی رحیم مسئول تحلیل و بررسی بسیج دانشجویی حوزه شهید آوینی در همین خصوص در گفت و گو با ما گفت:بنا به خواست اکثریت مردم و مطالبه دانشجویان به دنبال پاسخگویی مسئولین در مورد وضعیت نابسامان اقتصادی کشور هستیم و به همین منظور از این مسئولین برای حضور در دانشگاه دعوت کرده ایم.

 

این فعال دانشجویی حضور مسئولین در دانشگاه را یک وظیفهو تکلیف برای پاسخگویی برشمرد و افزود:رهبری که عالی ترین مسئول در جمهوری اسلامی هستند بارها و بارها خود را در برابر سوالات و انتقادات دانشجویان کشور قرار داده اند و بارها نیز بر حضور مسئولین در دانشگاه تاکید داشته اند.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما