آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 25 فروردين 1397 ساعت 01:12   |   کد مطلب: 32361
حجت‌الاسلام علی دشتکی از اجرای صد درصدی برنامه‌های فرهنگی در سال گذشته خبر داد و گفت: طرح سلامت اجتماعی در شهرستان‌های استان همدان گسترش می‌یابد.

به گزارش نافع، حجت‌الاسلام علی دشتکی با اشاره به برگزاری برنامه‌های مختلف در سال گذشته گفت: در سال ۹۶ برنامه‌ها با رویکرد اقدام انقلابی و جهادی برگزار شد.

 

وی تلاش در راستای تحقق شعار سال، پوشش تبلیغی در سطح استان، ساماندهی و سازماندهی حوزه بانوان، اجرای طرح سلامت اجتماعی در پنج نقطه از استان را از مهم ترین اقدامات در سال گذشته عنوان کرد.

 

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان همدان با بیان اینکه خوشبختانه طرح سلامت اجتماعی به خوبی در سطح استان اجرا شد و نتایج خوبی نیز به دنبال داشت، افزود: این طرح در دوبخش تخصصی و عمومی در پنج نقطه استان همدان برگزار شد.

 

وی با بیان اینکه این طرح با موضوع مسجد، مدرسه و محله اجرا شد، ادامه داد: با توجه به نتایج مطلوب به‌دست آمده این طرح در سال جاری نیز در سطح شهرستان‌ها گسترش خواهد یافت.

 

حجت‌الاسلام علی دشتکی با اشاره به اجرای برنامه پوشش تبلیغی در سطح استان، خاطرنشان کرد: برای نخستین بار در سطح استان شاخص میزان ارائه خدمات فرهنگی و دینی در استان را اجرا کردیم.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت