دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 23 فروردين 1397 ساعت 10:59   |   کد مطلب: 32343
تأکید مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان همدان به ذیحسابان دستگاه های اجرایی؛
اسناد کالای خارجی را در ادارات نپذیرید
نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان همدان حمایت از کالای داخل استان و کشور را یک اصل دانست و گفت: اداره کل امور اقتصادی و دارایی به هیچ وجه اسناد دستگاه ها و اداراتی را که از کالای خارجی استفاده می کنند را نمی پذیرد.

به گزارش نافع،سید ناصر محمودی با اشاره به نامه استاندار همدان به مدیرکل امور اقتصادی و دارایی در راستای کنترل اسناد و فاکتورهای کالاهای خارجی در دستگاه هایی اجرایی خاطر نشان کرد: به تمامی ذیحسابان دستگاه های اجرایی ابلاغ شده است که اسناد کالاهای خارجی را نپذیرند. لذا از مدیران دستگاه ها هم می خواهیم که در این امر همکاری لازم را داشته باشند.

محمودی با اشاره به شعار حمایت از کالای ایرانی که از سوی رهبر معظم انقلاب برای سال 97 نامگذاری شده است گفت: چندین سال است که شعارهای سال با محوریت مسائل اقتصادی است و شعار سال 97 که با عنوان حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است چندین وجه می تواند داشته باشد.

وی در ادامه افزود: در راستای تحقق بخشیدن به شعار حمایت از کالای ایرانی دولت، نهاد ها و مردم نقش بخصوصی دارند.

محمودی در ادامه با اشاره به سابقه کشور های توسعه یافته در زمینه استفاده از تولیدات داخلی بیان کرد: سابقه کشور های توسعه یافته ای چون ترکیه، ژاپن، مالزی و سنگاپور نشان دهنده این است که توجه این کشور ها به کالاهای تولید داخلی و استفاده از محصولات وطنی بوده است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت