دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 11 فروردين 1397 ساعت 10:02   |   کد مطلب: 32170
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی از تصویب 10 میلیارد تومان اعتبار برای دو رویداد بزرگ بین المللی 2018 در مجلس خبر داد.

به گزارش نافع،حمید رضا حاجی بابایی درنشست هم اندیشی با اهالی منطقه خضر همدان که در مسجد حضرت ولیعصر گردهم آمده بودند ؛با تبریک میلاد حضرت علی(ع) گفت؛مسئولین ما باید به شخصیت مولای متقیان اقتدا کنند.

 

وی تاکید کرد ،از ویژگی ایشان ساده زیستی وعدالت و حضور در کنار مردم است که توصیه می شودمسئولین،در نماز جمعه  حضور  بیشتری داشته باشند و در کنار مردم در حریان مشکلات و سختی و درد دلهای مردمی قرار گیرند.

 

نماینده مردم همدان افزود؛در سال ۹۶ گامهای بلندی در همدان برداشته باشد، از جمله ،راه آهن تهران-همدان که در سال ۱۳۸۷ مصوب ودر سال ۹۶ به بهره برداری رسید، در مجلس مصوب کردین که در اسرع وقت به قطار برقی و سریع الیسر تبدیل شود.

 

 

عضو کمیسیون بودجه و محاسبات،منطقه ویژه فنا وری های برتر را نیز از جمله پروژه های پیگیری شده در سال ۹۷ برشمرد وگفت؛بعداز چندین سال که این پروژه به فراموشی سپرده شده بود،امسال موفق شدیم،این پروژه را که بزرگترین ظرفیت اشتغالزایی را دارد،مجددا مصوب کنیم.

 

 

وی گفت ؛در سال ۹۶ مشکل کمبود آب شرب و کشاورزی ،بعد از ۱۳ سال در مجلس پیگیری شد واشکال قانونی ان بر طرف و مصوب شد وزارت نیرو به صورت ویژه این برنامه را پیگیری کند.ردیفهای اعتباری بنیاد بوعلی و بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی همدان نیز مواردی بود  که پیگیری ومصوب شده وپس از سالها فراموشی در سال ۹۷ احیا شدند،که نماینده همدان به آنها اشاره کرد.

 

حاجی بابایی افزود؛در سال ۹۷ در این استان دو اتفاق جهانی را در پیش داریم،همدان پایتخت گردشگری آسیا در سال ۲۰۱۸ و حضور ۱۵۰ نماینده از کشور های دنیا که برای این دو رویداد ده میلیارد تومان در مجلس مصوب کرده ایم.

 

وی توصیه کرد که استاندار ومدیران هم تلاش کنند و مبالغ دیگری را جذب نمایند تا به بهترین شکل بتوانیم از این فرصت استفاده کنیم.

 

انتهای پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت