آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 6 فروردين 1397 ساعت 10:18   |   کد مطلب: 32104
فیلم تلویزیونی « بازی زمانه» به نویسندگی و کارگردانی شعله شاهین در روزهای آخر اسفند ماه ، زمستان ۱۳۹۶ پایان یافت .

به گزارش نافع،  رضا جلالی تهیه کننده فیلم « بازی زمانه » درباره این اثرگفت : این فیلم داستانی که به قلم شعله شاهین نوشته شده است .  روایت داستان  موضوع دختری بنام سحر است که برای رسیدن به مقصود خود تصمیم به تلکه کردن و اَخاذی از مردان پولدار به طور گذری در خیابان های بالاشهر تهران میشود و در واقع می خواهد راه صد ساله سالم ، را یک شب ِطی کند و در این میان در یکی از روزها در کنار خیابان منتظره سوژه پول داری بود که به آن نزدیک شود که با چند مزاحم خیابانی با ماشین های معمولی و مدل پایین برخورد میکند که با مزاحمان درگیره لفظی میشود و با تهدیل خبر کردن پلیس ۱۱۰ و کمک از مردم رانندگان دست به فرار میزنند و در این میان تانزدیک غروب با پَرسه زنی در خیابان با دو نفر مزاحم پیاده برخورد میکندکه ناگهان یک مرد شیک پوش از نمایشگاه لوستر فروشی خود با صدای دختر بیرون آمده و با فریاد به کارمند خود در لوستر فروشی  می گوید مصطفی بی یا ببین این آقایون با خانم چه کار دارند  که ........ را به تصویر میکشد .
وعلیرضا زروندی(آرام) به عنوان آهنگساز تیتراژ پایانی ، مجتبی ناهید آهنگساز موسیقی متن و...  ، سید اسماعیل داورپناه به عنوان شاعر ( ترانه سرا )  همکاری میکنند.
وی افزود: اجرای تیتراژ پایانی و ساخت کلیپی از صحنه های فیلم نیز توسط خودم در حال ساخت و آماده سازی است.
جلالی بیان کرد: در این فیلم داستانی بازیگرانی همچون علیرضا نصیر ، نوشین فرهادی ، کبری گودرزی ، مصطفی پاکنژاد ، مهدی فراهانی ، محسن امامی ، سید مسعود نوری زاده ، غلامعلی جلالیه ، رضاجلالی و... نقش آفرینی دارند.
دیگرعوامل این فیلم عبارتند از: طراح نویسنده و کارگردان شعله شاهین ، دستیاران کارگردان علیرضا نصیر_ مهدی فراهانی_سید مسعود نوری زاده ، مدیر برنامه ریزی و مدیر تولید رضا جلالی ، مدیر تصویربرداری و نورپرداز محمد خبازی ، صدابردار میلاد اسدی ،عکاس سید مسعود نوری زاده ، طراح گریم و طراح صحنه و لباس شعله شاهین ، مجری طرح موسسه نگاه افق رسانه (رضا جلالی، شعله شاهین) ،و تدوینگران محمدرضا دلخوانی و شعله شاهین می باشند.
همچنین برخی ازاعضاء انجمن صنفی بازیگران سینما و تلویزیون شهر تهران که در این فیلم با استادشعله شاهین همکاری می‌کنند. و قراراست این فيلم به جشنوارهای معتبر دنیا راه یابد و سپس پخش از رسانه ملی تلویزیون داشته باشد . این فیلم در پائیز و زمستان سال ۱۳۹۶  تصویر برداری آن به پایان رسید که پس از گذراندن مرحله تدوین در فیلمسازی ارائه میگردد .

 

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت