آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 5 فروردين 1397 ساعت 11:00   |   کد مطلب: 32088
کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی تویسرکان:
مراسم معنوی اعتکاف در8مکان از شهرستان تویسرکان برگزار می شود
کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی تویسرکان با بیان اینکه ثبت نام برای حضور در مراسم اعتکاف تا10 فروردین ادامه دارد، گفت: مراسم معنوی اعتکاف در8مکان از شهرستان تویسرکان برگزار می شود.

به گزارش نافع،«محمد جوکار» مراسم معنوی اعتکاف در تویسرکان از اذان صبح روز 11 فروردین تا اذان مغرب روز 13 فروردین ماه به مدت 3 روز برگزار می شود.

 

وی اظهار کرد: این مراسم در  هشت مسجد در سطح شهرستان برگزار می شود از جمله مسجد جامع ،مسجد امام حسن عسگری(ع) و مسجد النبی تویسرکان،مسجد جامع شهر سرکان و مسجد عاشورای شهر فرسفج،مسجد جامع روستاهای سید شهاب،جیجانکوه،مسجد امام حسین ع روستای کنجوران سفلی.

کارشناس امور فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی تویسرکان افزود: ثبت نام اعتکاف از 15 اسفند ماه سال گذشته آغاز شده و تا 10 فروردین ماه سال جاری در مسجد جامع تویسرکان و موسسه قرآنی نورالحکمه واقع در اداره تبلیغات اسلامی تویسرکان انجام می شود.

جوکار با بیان اینکه ثبت نام به صورت حضوری و پیش ثبت نام تلفنی هم انجام می شود، تصریح کرد: عمده برنامه های این مراسم باشکوه و انسان ساز در دو دسته قرآنی و فرهنگی شامل برنامه قرآن در زلال اعتکاف،سخنرانی مبلغین توانمند برگزاری مسابقات فرهنگی قرآنی،اعمال ام داوود است.

وی عنوان کرد: همچنین در این مراسم شاهد برگزاری مراسم جشن میلاد امام علی(ع) و رحلت حضرت زینب(س)،برپایی حلقه های معرفت برگزاری مسابقات دلنوشته اعتکاف و سایر برنامه ها هرچند در بحث اعتکاف سعی بر آن است که معتکف بیشتر در حال و هوای اعتکاف و خودسازی باشد، هم خواهیم بود.

 

منبع:رودآور

انتهای پیام/

دیدگاه شما