دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 20 اسفند 1396 ساعت 20:24   |   کد مطلب: 31943
مدیر کل تبلیغات اسلامی استان همدان، با بیان اینکه، از زمان حضور حجت الاسلام رئیسی در راس هرم آستان قدس رضوی گسترش سیره رضوی در سطح کشور را شاهد بودیم،گفت: وی سعی کرد سبک زندگی رضوی را با محوریت آستان قدس در سراسر کشور گسترش دهد والبته موفق بوده است.

حجت الاسلام علی دشتکی در گفتگو با خبرنگار نافع که  به مناسبت فرا رسیدن دومین سالگرد انتصاب حجت الاسلام رئیسی به سمت تولیت آستان قدس رضوی  و تاثیرگذاری خدمات وی  به انجام رسید،با بیان اینکه از آنجا که نظام ما نظامی اسلامی، دینی و مذهبی است لذا حوزه های فرهنگی نیز باید حول این محور هدایت شوند گفت: حضور مدیران دین محور در مراکز حساس فرهنگی  که مبانی اسلامی و دینی را مورد توجه قرار می دهند از اهمیت بالایی برخوردار است.

 

وی ادامه داد: شناخت واستخراج مبانی دینی، ضمن به کارگیری آن از الزاماتی است که مراکز حساس فرهنگی نظیر آستان قدس رضوی بسیار به آن نیازمند هستند و از آنجا که آقای رئیسی از حیث توانمندی شناختی و مبنایی از ویژگی های لازم برخوردار بود، لذا از سوی رهبری به عنوان منتصب گردید.

 

حجت الاسلام دشتکی با اذعان به اینکه حجت الاسلام رئیسی دغدغه های فراوانی به منظور اداره آستان قدس رضوی دارد، خاطرنشان کرد:این نوع انتصابات میتواند در حوزه فرهنگی بسیار اثر گذار باشد البته چنین اثرگذاری هایی نیازمند همراهی و تعامل مراکز اجرایی است.

 

وی با بیان اینکه، از زمانی که رئیسی در راس هرم آستان قدس رضوی قرار گرفت، گسترش سیره رضوی را در سطح کشور شاهد بودیم،گفت: وی سعی کرد سبک زندگی رضوی را با محوریت آستان قدس در سراسر کشور گسترش دهد.

 

وی همچنین تصریح کرد: دفتر آستان قدس رضوی هم اکنون خدمات رسانی به محرومین را بیش از پیش ورد توجه قرار داده است که این موضوع در شرایط فعلی جامعه از نقاط قوت و اثرگذاری مدیریت این مجموعه است.

 

انتهای پیام/

دیدگاه‌ها

با این که بنده در انتخابات ریاست جمهوری به آقای رئیسی رأی داده ام، اما باید بپرسم که شما چرا اینقدر به مدح و ثنای ایشان پرداخته اید؟ نامبرده در کنار این همه کارهای خوب ـ البته به قول جنابعالی ـ کارهای نادرست هم داشته اند که محرمانه برایتان ارسال خواهم نمود. انتصاب یک نفر به یک مسئولیت، به اولین سالگرد و دومین سالگرد نیازی ندارد.

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها