دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 20 اسفند 1396 ساعت 14:52   |   کد مطلب: 31942
معاون سیاسی امنیتی استاندار همدان با اشاره به برگزاری جشنواره رویش ویژه کانون‌های فرهنگی، اجتماعی و هنری دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور گفت: این جشنواره فرصت مغتنمی برای معرفی ظرفیت‌های استان همدان است.

به گزارش نافع،سید سعید شاهرخی در حاشیه آئین افتتاحیه جشنواره کشوری رویش اظهار کرد: خوشبختانه امروز شاهد رویدادی مهم و مؤثر در همدان هستیم که با هدف معرفی آثار و عملکرد کانونهای فرهنگی هنری و اجتماعی دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور برگزار می شود.

 

وی تصریح کرد: همانطور که می‌بینیم دانشجویان در این جشنواره، حاصل تفکر، هنر و خلاقیت خود را به نمایش گذاشته‌اند و همین امر سبب ایجاد حس رقابت سالم در بین آنها می‌شود و انگیزه نسل جوان را برای مشارکت‌های اجتماعی تقویت می‌کند.

 

معاون سیاسی اجتماعی استاندار همدان یکی دیگر از آثار برگزاری جشنواره رویش را معرفی ظرفیت‌های استان همدان عنوان کرد و افزود: فرهنگ، هنر، علم و تاریخ جامعه محورهایی هستند که در این جشننواره می توانند فرصت معرفی بیشتری داشته باشند.

 

وی همچنین به برگزاری دو رویداد گردشگری بین المللی در سال 2018 در استان همدان اشاره و بیان کرد: نشست کشورهای آسیایی با حضور 34 کشور و همچنین در نیمه دوم سال بیش از 180 کشور را میزبانی خواهیم کرد برای معرفی ظرفیت‌های استان که برنامه‌های متعددی در این راستا تدارک دیده شده  است.

 

**288 اثر به دبیرخانه جشنواره رویش ارسال شده‌است  

رئیس دانشگاه پیام نور همدان نیز در این مراسم با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره کشوری رویش در استان همدان اظهار کرد: هدف این جشنواره فراهم کردن زمینه بروز و ظهور فعالیت های جمعی در عرصه مختلف کانون‌های فرهنگی اجتماعی و هنری دانشگاه‌های پیام نور سراسر کشور و ایجاد فضای مناسب تعامل و بهره‌برداری در این کانون‌هاست.

 

صفی الله صفائی تصریح کرد: فراهم سازی بسترهای جامعه با توانمندی های موجود در کانون‌ها از دیگر اهداف این جشنواره است  که در شرایط تعامل با دانشگاه‌ها دنبال می شود.

 

 وی افزود: این جشنواره از امروز بیستم اسفندماه آغاز به کار کرده و تا بیست و دوم اسفندماه ادامه خواهد داشت و 31 استان در آن مشار کت داشته اند اما 22 استان در نمایشگاه غرفه دائر کرده اند که آثار ارسالی در 8 کمیته داوری خواهند شد.

 

رئیس دانشگاه پیام نور تشریح کرد: آثار واصله در 4 حوزه مذهبی، اجتماعی، ادبی هنری و فرهنگ و اندیشه مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت و از برگزیدگان در روز احتتامیه با اهدای لوح و سفال لالجین تقدیر خواهد شد.

 

وی از حضور 10 کانون از دانشگاه پیام نور همدان در جشنواره خبر داد و گفت: 288 اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است که 85 اثر در قالب کانون‌های فرهنگی هنری داوری و امتیازدهی شده اند.

 

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت