آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 15 اسفند 1396 ساعت 08:28   |   کد مطلب: 31871
نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه استان همدان در زمینه رویداد2018 حرکت نکرده و اقدامات مناسبی صورت نگرفته است، گفت: این رویداد می‌طلبد استان همدان گام‌های جدی و اساسی بردارد .

به گزارش نافع،امیر خجسته  وی با اشاره به اینکه 10 میلیارد تومان اعتبار_ملی برای رویداد 2018 همدان جذب شده است، افزود: با رایزنی‌های صورت گرفته به دنبال این هستیم تا بتوان از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعتبار دیگری برای این رویداد جذب کرد.

 

اجرای پیاده‌راه را تحول جدی در زمینه گردشگری همدان دانست و گفت: خوشبختانه شهروندان همدان در حوزه پیاده‌راه‌سازی برخورد مناسبی داشته و عکس‌‌العمل خوبی از خود نشان دادند.

 

وی با اشاره به اینکه پیاده‌راه‌سازی میدان امام و خیابان اکباتان همدان در عرصه بین‌المللی صدا کرده و خود را نشان داده است، گفت: این امر ظرفیت بالایی برای جذب گردشگری دارد که باید به درستی از آن استفاده کرد.

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه استان همدان در زمینه رویداد 2018 حرکت نکرده و اقدامات مناسبی صورت نگرفته است، گفت: این رویداد می‌طلبد استان همدان گام‌های جدی و اساسی بردارد.

 

وی با اشاره به اینکه 10 میلیارد تومان اعتبار ملی برای رویداد 2018 همدان جذب شده است، افزود: با رایزنی‌های صورت گرفته به دنبال این هستیم تا بتوان از معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی اعتبار دیگری برای این رویداد جذب کرد.

 

خجسته با تاکید بر اینکه نباید فرصت را از دست دهیم، خاطرنشان کرد: پروژه پیاده‌راه در ابتدای راه خود قرار دارد و در آینده با رسیدگی به وضعیت جداره، مرمت و نورپردازی آن‌ها، ساماندهی تابلوهای مغازه‌ها و از همه مهمتر ایجاد یک مسیر گردشگری برای بازدید از امکان دیدنی پیاده راه می‌توانیم فصل جدیدی از گردشگری را در همدان ایجاد کنیم.

 

وی تاکید کرد: ساماندهی این مسیر به گونه‌ای باید باشد که گردشگر را به جای چند دقیقه چند ساعت در خود نگاه دارد و این مهم قطعا همکاری سازمان میراث فرهنگی، استانداری و شهرداری را می‌طلبد تا با احیای بافت قدیمی این مسیر مانند بازار و ایجاد موزه در وسط میدان فضا برای کار و جذب گردشگر باز شود

 

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای معرفی این فضا نیز باید برنامه‌ریزی مدونی انجام شود تا با برگزاری برنامه‌هایی در سطح استانی و کشور  این مسیر را به عنوان هدف گردشگری معرفی و برای رونق بازدید آن تبلیغات کنیم.

 

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها