آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 25 بهمن 1396 ساعت 11:59   |   کد مطلب: 31604
رییس دانشگاه پیام نور همدان از برگزاری" جشنواره سراسری رویش"، به میزبانی این دانشگاه، با شرکت 250 دانشجو از 500 واحد مرکزی سراسر کشور خبر داد.

به گزارش نافع، دکترصفی الله صفایی در نشستی که با حضور اصحاب رسانه برگزار شد با اشاره به اینکه این جشنواره برای نخستین  بار به مدت چهار روز از نوزدهم لغایت 22 اسفند ماه سال جاری در دانشگاه پیام نور همدان برگزار می شود، اظهار کرد: جشنواره مذکور به منظور زمینه سازی و تقویت فعالیت های جنبی دانشجویی،بستر سازی و توجه به نوآوری و برنامه های خلاقانه دانشجویی و ایجاد جو رقابتی مثبت در فعالیت های فرهنگی در دانشگاه برگزار می گردد .

 

وی ادامه داد:بر مبنای برگزاری این جشنواره، غرفه هایی به هریک از استانها تخصیص خواهد یافت که برهمین اساس، شرکت کنندگان دستاوردهای کانونهای فعالیت های فرهنگی و برنامه های نو و خلاقانه خود را در معرض دید تماشاگران قرارمی دهند

 

صفایی همچنین با اذعان به اینکه در حاشیه برگزاری این جشنواره، نمایشگاهی از آثار دانشجویان در قالب برپایی 31 غرفه در محل دانشگاه پیام نور استان  دایر می گردد، گفت:بر این اساس شرکت کنندگان، در قالب کانونهای هنری دانشجویی مراکز  واحدهای مختلف جدیدترین دستاوردها و فعالیت های خود را به نماییش خواهند گذاشت.

 

وی در ادامه با بیان اینکه جشنواره سراسری رویش در دو بخش علمی وداوری، برگزار می گردد، خاطرنشان کرد:کمیته های علمی این جشنواره شامل کمیته های دینی، اجتماعی،ادبی،هنری و فرهنگ و اندیشه و کمیته نمایشگاهی می باشد.

 

رییس دانشگاه پیام نور استان همدان همچنین با اشاره به اینکه آثارارسالی از دی ماه سال جاری به صورت فیزیکی به دبیرخانه جشنواره ارسال شده است،گفت:در همه دانشگاههای پیانور سراسر کشور کانونهای فرهنگی فعال شده است و در مجموع 35 کانون فرهنگی فعال در 14 مرکز فعال دانشگاه پیام نور همدان وجود دارد.

 

وی همچنین از برگزاری پانزدهمین" رویداد ایده پارک"به میزبانی دانشگاه پیام نور همدان خبردادو گفت: ایده پارک رویدادی در جهت بروز توانمندی های دانشجویان ایده پرداز، و فرصتی به منظور بیان ایده ها و نتقال آن به دیگر افراد است.

 

صفایی یادآور شد:این رویداد با موضوع کسب و کار ورزشی در حوزه های ایده پردازی همچون؛گردشگری ورزشی،ایدئولوژی ورزشی،ارگونومی ورزشی،اپلیکیشن های ورزشی و ... برگزار می شود.

                                                                                                                                            

وی تشریح کرد: این رویداد نهم اسفند ماه با همکاری وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اذعان به اینکه در حال حاضر 13 هزار دانشجو در داانشگاه پیام نور استان همدان مشغول به تحصیل هستند،گفت:این دانشگاه دارای 14 واحد مرکزی، 350 کارمند، 135 عضو هیئت علمی،263 رشته محل در مقطع کارشناسی و 42 رشته کارشناسی ارشد می باشد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما