آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : سه شنبه 24 بهمن 1396 ساعت 15:49   |   کد مطلب: 31595
مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه آمریکا با برنامه ریزی داعش در فکر شروع جنگ مذهبی بود، گفت: به لطف خدا و رشادتهای شهدا، آمریکا در تمام اهدافش ناکام ماند.

به گزارش نافع، سرهنگ محبعلی ناصری امروز در مراسم گرامیداشت شهدای مدافع حرم در دانشگاه آزاد همدان، بااشاره به اینکه ما عیننا مشاهده کردیم ک داعش را آمریکا برای دین زدگی مردم ایجاد کرد، افزود: آمریکا می‌خواست که موج اسلامگرایی و بیداری اسلامی را در جهان کنترل کند.

سرهنگ ناصری با بیان اینکه یکی از اهداف آمریکا نابودی جبهه مقاومت بود، تصریح کرد: اما خوشبختانه امروز جبهه مقاومت 10 ها برابر قبل و بعد از بروز داعش قوی تر شده است.

وی خاطرنشان کرد: درگیری و ناامنی در ایران، و تامین امنیت اسرائیل یکی از مهم ترین اهداف آمریکا است چرا که امروزه اسرائیل نا امن تر از همیشه شده است. خوشبختانه تمام اهدافی که آمریکا یکی یکی برای داعش برشمرده بود را نابود کردیم.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه همدان با اشاره به اینکه دشمنی دشمن نسبت به ما تا زمانی که دین داریم تمام نمی‌شود، اضافه کرد: آنقدر دشمنی آمریکا نسبت به ما مسر است که دست به ایجاد گروهک های حقیری مانند ریگی و داعش زده بود.

وی با اشاره به گذشت چهلمین سال از انقلاب اسلامی یاد آور شد: اگر به خوبی دقت کنیم می‌بینیم 10 سال اول پیروزی انقلاب اسلامی جنگ بود، جنگی که 100 میلیارد دلار خسارت مادی برای ما در برداشت.

سرهنگ ناصری افزود: ماحصل آن جنگ 10 ساله 225 هزار شهید، 76 هزار شهید و مجروح از افراد عادی، و 17 هزار شهید ترور را روی دست این انقلاب گذاشت.

مسئول عقیدتی سیاسی سپاه ناحیه همدان با بیان اینکه در این جنگ ناجوانمردانه دشمنان  14 هزار بار خانه های مردم را بمب باران کردند ادامه داد: 10 هزار نفر از افراد شیمایی و شهید شدند و اکنون بیش از 670 هزار جانباز داریم.

سرهنگ ناصری با اشاره به اینکه دشمن هنوز هم با هجمه های فرهنگی و تحریم ها دست از جنگ برنداشته است، یاد آور شد: شیطان دشمن ما است پس ما نیز به گفته قرآن با شیطان که همان دشمن ما است مبارزه و دشمنی کنیم.
انتهای پیام/

دیدگاه شما