آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 23 بهمن 1396 ساعت 23:20   |   کد مطلب: 31580
بیمارستان 82 تختخوابی شهر بهار یکی از پروژه های عظیم شهرستان است که از سال 90 ساخت آن آغاز شده و هر بار خبرهایی از پیشرفت فیزیکی آن داده شده و هر بار قول هایی برای بهره برداری از آن داده می شود.

به گزارش نافع،به نقل از بهارانه، هر بار مسئولین رده های مختلف دولتی همچون وزیر ، مشاور وزیر، استاندار ، فرماندار و .... برای بازدید از این بیمارستان به بهار آمده و پایان سال یا دهه فجر هر سال را موعد افتتاح بیمارستان  تعیین می کنند ، اما هر بار شاهد این بد قولی ها بوده و برای ما اینکه چه موقع زمان بهره برداری از آن است مشخص نیست.

 

دهه فجر امسال نیز گذشت و متاسفانه جای خالی بیمارستان 82 تختخوابی بهار در پروژه های مورد بهره برداری شده محسوس بود. پروژه ای که به گفته رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار تاکنون 94 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و تا پایان سال به بهره برداری می رسد.

 

این بیمارستان 15 هزار متر مربع مساحت و 8 هزار و 300 متر مربع زیربنا دارد و در چهار طبقه طراحی شده است . بخشهای داخلی ، اورژانس ، درمانگاه ، دیالیز ، رادیولوژی ، آزمایشگاه ، جراحی ، زنان و زایمان ، نوزادان ، کودکان ، بستری زنان و چندین بخش مراقبتهای ویژه و اداری و مدیریتی از جمله بخش هایی است که در آن پیش بینی شده است.

 

حدود یک ماه به پایان سال مانده و باز هم قول افتتاح این بیمارستان تا پایان سال داده شده است، حال باید دید آیا به واقع سال 96 بخت این بیمارستان باز خواهد شد یا داستان آن به سال 97 کشیده خواهد شد.

 

انتهای پیام/

دیدگاه شما