دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 21 بهمن 1396 ساعت 20:26   |   کد مطلب: 31556
رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی همدان بابیان اینکه محدودیت های ترافیکی راهپیمایی ۲۲ بهمن در همدان اعلام شده است، خواستار همراهی مردم در اجرای این طرح شد.

به گزارش نافع،سرهنگ علی فکری == در جمع خبرنگاران به اطلاعیه پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان پیرامون مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن سال جاری اشاره کرد و گفت: پلیس راهنمایی و رانندگی استان همدان در خصوص محدودیت های ترافیکی راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در نقاط مختلف استان همدان اطلاعیه صادر کرده است.

 

وی با تبریک سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: به منظور تامین ایمنی عبور و مرور و ایجاد ترافیک روان در مراسم راهپیمایی مردم استان همدان در روز ۲۲ بهمن ماه در مسیرهای پیش بینی شده محدودیت های ترافیکی اعمال خواهد شد.

 

فکری مسیر راهپیمایی پیش بینی شده در شهر همدان را  میدان امام زاده عبدالله، بلوار کاشانی، بلوار خواجه رشید، میدان آرامگاه بوعلی سینا و تجمع در میدان آرامگاه عنوان کرد و گفت: در صورت توقف خودرو و موتور سیکلت در مسیرهای ذکر شده از ساعت ۶ صبح روز ۲۲ بهمن تا پایان مراسم، وسایل نقلیه با جرثقیل منتقل خواهند شد.

 

وی به محدودیت های ترافیکی اشاره کرد و گفت: از ساعت ۸ صبح تردد خودروهای شخصی از خیابان های منتهی به میدان امام زاده عبدالله از میدان فلسطین بلوار زینبیه، میدان عین القضات بلوار علویان، خیابان باباطاهر ورودی به سمت امام زاده عبدالله، میدان امام زاده عبدالله به سمت بلوار کاشانی، بلوار خواجه رشید و تمام مسیرهای منتهی به میدان آرامگاه بوعلی سینا، بلوار مدنی از بریدگی آخر، میدان جهاد به سمت آرامگاه بوعلی سینا، میدان جهاد خیابان بین النهرین به سمت آرامگاه بوعلی سینا، خیابان پاستور تقاطع اورژانس به سمت میدان آرامگاه، میدان شریعتی به سمت تقاطع خواجه رشید، خیابان شریعتی از سمت میدان امام ورودی به تقاطع خواجه رشید و همچنین تردد خودروهای حمل و نقل عمومی از زمان تجمع و شروع راهپیمایی تا پایان مراسم ممنوع خواهد بود.

 

فکری ادامه داد: از زمان شروع مراسم راهپیمایی تردد تمام خودروها و موتورسیکلت ها از میدان فلسطین و میدان عین القضات به سمت امام زاده عبدالله ممنوع خواهد بود.

 

وی با بیان اینکه تردد در بلوار کاشانی و بلوار خواجه رشید در هر دو سمت رفت و برگشت تا زمان عبور و تجمع راهپیمایان ممنوع است، گفت: تردد از سمت میدان جهاد، خیابان پاستور تقاطع اورژانس، بلوار مدنی بریدگی آخر، خیابان بین النهرین به سمت میدان آرامگاه در زمان حضور وعبور راهپیمایان ممنوع است.

 

منبع:مهر

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت