دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : پنجشنبه 19 بهمن 1396 ساعت 10:04   |   کد مطلب: 31529
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان:
اجرای برنامه ملی بازآفرینی در محلات ناکارآمد همدان
مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان از اجرای برنامه ملی بازآفرینی در محلات ناکارامد خبر داد و گفت: اجرای این برنامه ملی به دستور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس در 9 استان کشور از جمله همدان شروع می شود

به گزارش نافع،فرهاد فرزانه با بیان اینکه اجرای برنامه ملی بازآفرینی در محلات ناکارآمد همزمان با سراسر کشور در همدان نیز آغاز می شود، اظهار کرد: اجرای این برنامه ملی به دستور رئیس جمهور به صورت ویدئو کنفرانس در 9 استان کشور از جمله همدان شروع می شود.

 

وی افزود: این مراسم در جنب مسجد شالبافان با حضور اعضای ستادبازآفرینی استانی، مسوولان شهر و مردم محله برگزار شده است.

 

مدیر کل راه و شهرسازی استان همدان ادامه داد: این طرح با همکاری مشترک شرکت عمران و بهسازی شهری ایران، اداره کل راه و شهرسازی سازمان بازآفرینی شهری، شهرداری ها و سازمان ملی زمین و مسکن در محدوده بازآفرینی و بافت ناکارآمد شهرها آغاز می شود.

 

فرزانه گفت: در اجرای این طرح سرمایه گذاران بخش خصوصی برای نوسازی و بهسازی بافت ناکارآمد از تخفیفات ویژه در عوارض ساخت و ساز بهره مند خواهند شد.

 

وی در خصوص زمین های برنامه ملی بازآفرینی در محلات ناکارآمد شهر در استان همدان خاطرنشان کرد: زمین های این برنامه ملی در 5 قطعه در مساحت 14 هزار و 489 مترمربع است.

 

فرزانه تصریح کرد: برنامه ملی بازآفرینی در شهرستان های همدان در محله جولان و در شهرستان ملایر در محله دولت آباد انجام می شود.

 

منبع:صبح الوند

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت