آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 10:56   |   کد مطلب: 31456
شورای همفکری فاطمی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی شهیده منیره سیف به مناسبت یوم الله 22بهمن ماه بیانیه ای صادر کرد است.

به گزارش نافع، به نقل از کورنگ ، به مناسبت فرار سیدن دهه مبارک فجر شورای همفکری فاطمی حوزه بسیج دانش آموزی شهیده  منیره سیف  شهرستان کبودراهنگ متشکل از نخبگان وفرماندهان واحدهای مقاومت بسیج دانش آموزی  در رابطه با یوم الله 22بهمن بیانیه ای صادر کرد که متن بیانیه به شرح زیر است:

َقُلْ جَاءَ الْحَقُّ وَزَهَقَ الْبَاطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کَانَ زَهُوقًا ﴿۸۱﴾

 و بگو حق آمد و باطل نابود شد آرى باطل همواره نابودشدنى است (۸۱)
سوره اسرا

 منت خدای را عزوجل که طاعتش موجب قربت است و به شکر اندرش مزید نعمت.
صمیمانه ترین سلامها به پیشگاه منجی عالم بشیریت امام عصر (عج) ونائب بر حقش عزیز دل ما امام خامنه ای(حفظه الله)
سلام ودورود به روح پرفتوح وملکوتی بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه)وشهیدان هشت سال دفاع مقدس بویژه ۳۶۰۰۰ شهید دانش آموز وشهدای مظلوم مدافع حرم بخصوص قافله سالار  مدافعین حرم شهید حاج حسین همدانی.

انقلاب اسلامی ایران،بدون شک پیروزی قاطع لشگر اسلام در مقابل سپاه کفروطاغوت است.انقلابی که راه روشن شهیدان را آشکارتر ساخت.
در رأس این انقلاب پدرپیر ملت ایران امام خمینی(رضوان الله تعالی علیه) باروشنگری های خود چشم و گوش ملت را باز کرد و چهره ی زشت طاغوت را به آنان نمایاند و روش مبارزه با تزویر را به آنان آموخت و انسانهای وارسته ای نظیر شهیدان محمدشعاعی،عمران کردی، علیقلی عاشوری، محموددلاکی وعلی مسلم خانی که بزرگ نقش آفرینان این جهاد فی سبیل الله بوده وهستند.
ما رهرو راه شهداییم و طریق وسلوک امام و شهیدان را از کف نخواهیم دادو ازتلاش برای زنده نگه داشتن اسلام عزیز، که همان هدف شهیدان است ،لحظه ای فروگذار نخواهیم کرد.
مردم غیور و بیدار ایران اسلامی،هوشیارانه توطئه های دشمن بزرگ کشورمان،آمریکای جنایتکار را یکی پس از دیگری خنثی نموده و با الگوبرداری از رهنمود های رهبر انقلاب،ازریختن درخیابان هاگرفته تاشکستن حکومت ستمگران ،آنها رااز کرسی قدرت به زیر کشاندند.
واینگونه این مثلث مقدس انقلاب (ایمان به خدا،رهبری امام خمینی،وحدت مردم)زخم های ایران زجر کشیده ما را التیام بخشید.
انقلاب منشأ جنبش ها،اعتقادات و اندیشه هایی بود که رویای آزادی و استقلال را به هر مظلومی،در هرجایی ازجهان هدیه کرد.

این انقلاب بود که حماسه ی دفاع مقدس را آفرید.

این انقلاب بود که جوانان وطن را برای شهادت عاشقانه در راه دفاع از حرم حضرت زینب(س)آماده کرده بود؛و اگر جز این باشد ،چگونه جوان جنگ ندیده ای که دستانش سردی اسلحه را حس نکرده ،اینگونه ندای "أین عمار"حضرت مهتاب را به این زیبایی و کمال پاسخ می دهد؟

تمام این حماسه ها،ضمن اینکه افتخار بزرگی برای ما ملت ایران اسلامی است ،بارمسئولیتی سنگین و شیرین است که بر دوش ماست وهم اکنون این ماییم که باید بارغبت و صلابت همسوی ولایت فقیه،گام های استوار برداریم؛چرا که گام های استوار ماسیلی محکمی بردهان آمریکا و متحدان اوست.
ما همه می آییم؛همه در راهپیمایی یوم الله۲۲بهمن ماه،بااقتدار،به تمام بی حرمتی های ترامپ وهمسویانش،پاسخی دندان شکن می دهیم.مابازهم همچون همیشه استوار،حماسه میسازیم که حماسه سازی از دیرباز درخون وجان ایرانیان بوده است.

شورای همفکری فاطمی بسیج دانش آموزی شهرستان کبودراهنگ

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما