دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 10:14   |   کد مطلب: 31453
فرماندار فامنین خطاب به مسئولین ادارات:
ایجاد اشتغال اولین و مهمترین وظیفه شماست
فرماندار فامنین در مراسم تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی خطاب به مسئولین ادارات شهرستان گفت: ایجاد اشتغال اولین و مهمترین وظیفه شماست.

به گزارش نافع، به نقل از آوای فامنین، سیدمجیدشماعی صبح امروز در مراسم دستاوردهای انقلاب اسلامی خطاب به مسئولین ادارات شهرستان ضمن تشکر از همکاری امام جمعه و فرمانده سپاه و کلیه ادارات شهرستان اظهار کرد:خوشبختانه وضعیت خدمت رسانی مدیران و مسئولین شهرستان در جهت همدلی،همکاری و هم افزایی است وضعیتی که اکنون حاکم شده همه در جهت انجام امور شهرستان است و تمامی مسئولین در تلاش هستند که شرایط و امکان بالقوه برای اشتغال ایجاد شود.

وی اظهار کرد:از عوامل اصلی اتفاقات و آشوب های اخیر بی شک دست های بیگانه و سازماندهی خارجی بوده است اما بخاطر وجود بیکاری و عدم اشتغال جوانان در جامعه است که نتیجه اش این میشود که عده ای از جوانان به این موج می پیوندند.

شماعی عنوان داشت:اگر عرق وطنی و میهنی دارید ایجاد اشتغال اولین و مهمترین وظیفه شماست خصوصا در بخش صنعت و معدن ،جهاد کشاورزی و صنایع دستی افرادی را بکار بگیرید که دلسوز مردم باشند وقتی کسی مراجعه می کند جوابگو باشد و فرد را راهنمایی کند نه اینکه بدتر او را ناامید کند.

فرماندار فامنین به لزوم وجود کارشناسان مجرب و دلسوز در ادارات اشاره کرد و گفت:باید وقتی ارباب رجوع  برای کاری می آید ظرف یک روز نه بیشتر جواب استعلام را بدهند نیاز نیست به چند اداره بروند همانجا از اداراتی که مسئول هستند دعوت کنند و همانجا کارها را انجام دهند.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت