دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 10:04   |   کد مطلب: 31449
امام جمعه فامنین در دیدار با مسئولین ادارات شهرستان اظهار کرد: گسترش نگاه ضد آمریکایی و امپریالیستی در جهان، از نتایج انقلاب اسلامی است.

به گزارش نافع، به نقل از آوای فامنین، شامگاه روز گذشته حجت الاسلام والمسلمین رضا مصباح در مراسم تجدید بیعت با آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی خطاب به مسئولین ادارات شهرستان در سخنانی ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر و تسلیت ایام شهادت حضرت زهراء(س) ابراز کرد: انقلاب  ایران انقلابی بود که باعث شد پای آمریکا از خاورمیانه کوتاه شود انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس حرکتی بزرگ بود نه یک حرکت عادی.

وی افزود: اگر این انقلاب زمین بخورد امریکا اجازه نمی دهد که دولت شیعی دیگری اعتراض کند ،دنیا دارد نگاه ضد آمریکایی و امپریالیستی را بروز می دهد که این از نتایج انقلاب اسلامی است و نیز به همت شما و امیدواری شما به جوانان بستگی دارد.

حجت الاسلام مصباح بیان کرد: چیزی که شاکله اختلاف را بوجود می آورد اختلاف در درون است کسی که نظام را تشکیل می دهد من و شما هستیم دولت و حکومت ما هستیم، سیاست خارجی ما رشد کرده حرکتهایی شکل گرفته که در هیچ حکومتی دیده نشده.اما با وابستگی به غرب و سرسپردگی آنها، این عزت و اقتداری را که براحتی بدست نیاوردیم را از مردم می گیریم. مطمئن باشید وقتی ما دلمان را به قدرت خارجی بسته ایم بسمت نابودی حرکت خواهیم کرد.

وی اضافه کرد:اگر کشور شیعی شکست بخورد دیگر تا اخر چنین انقلابی نخواهیم داشت ، وقتی ترامپ گفت پایتخت اسرائیل قدس باشد تمامی دنیا علیه او قیام کردند و این بخاطر وجود جمهوری اسلامی ایران است.

امام جمعه فامنین گفت:اگر بخواهیم این انقلاب را به انقلاب امام زمان([عج) برسانیم نگاهمان باید به جوانان باشد.

انتهای پیام/

 

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت