دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان
آخرین قیمت سکه و طلا

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : شنبه 14 بهمن 1396 ساعت 09:57   |   کد مطلب: 31446
رئیس اداره بهزیستی اسدآباد از افتتاح مؤسسه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، بینایی‌سنجی و کارگاه‌های اجتماعی محور صبح امید وطن در این شهر خبر داد و گفت: ارائه خدمات بهزیستی از دستاوردهای بزرگ انقلاب است.

به گزارش نافع، اکبر احمدی‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار آوای سیدجمال؛ یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی را تشکیل نهاد مردمی بهزیستی خواند و اظهار کرد: این دستاورد در سال 58 توسط امام(ره) برای حمایت از آسیب دیدگان جسمی و حرکتی و ذهنی ایجاد شد.

وی با اشاره به فعالیت 30 مهدکودک در سطح شهر و روستاهای شهرستان اسدآباد، اظهار کرد: امسال در دهه فجر انقلاب اسلامی در این مهدها زنگ انقلاب نواخته شد.

رئیس اداره بهزیستی اسدآباد از افتتاح مؤسسه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی، بینایی‌سنجی و کارگاه‌های اجتماعی محور صبح امید وطن در اسدآباد خبر داد و گفت: این مؤسسه در خیابان فرهنگ، پایین‌تر از میدان طالقانی(ساعت) واقع‌شده است.

وی تصریح کرد: امسال در ایام دهه فجر در کلیه مهدها، مراکز توانبخشی و مراکز تحت نظارت سازمان بهزیستی جشن انقلاب برگزار می‌شود.

احمدی‌منش از ارائه خدمات توا‌نبخشی و مشاورهای در ایام دهه فجر خبر داد و گفت:  این خدمات به مناسبت ایام‌الله دهه فجر ارائه می‌شود.

وی بازدید از منزل مددجویان و اهداء اقلام به آنان، برگزاری دوره‌های آموزشی برای جامعه هدف، برگزاری مسابقات فرهنگی، نقاشی، ورزشی، کاردستی برای مددجویان و شرکت در غبارروبی مزار شهدا را از دیگر برنامه‌های بهزیستی در ایام دهه فجر برشمرد.

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت