آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : چهارشنبه 4 بهمن 1396 ساعت 07:39   |   کد مطلب: 31286
هم‌زمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به کشور صورت می‌گیرد
بازگشت پیکرهای 28 شهید تازه تفحص‌شده از مرز شلمچه
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان گفت: هم‌زمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به کشور پیکرهای پاک و مطهر 28 شهید تازه تفحص‌شده 8 سال دفاع مقدس 12 بهمن‌ از طریق مرز زمینی شلمچه وارد کشور می‌شوند.

به گزارش نافع، مجید حسین زاده ظ در گفت‌وگو با خبرنگار ما، اظهار کرد: هم‌زمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی(ره) به کشور پیکرهای پاک و مطهر 28 شهید تازه تفحص شده 8 سال دفاع مقدس ساعت 9 صبح 12 بهمن‌ماه از طریق مرز زمینی شلمچه وارد کشور می‌شوند.

وی افزود: آئین استقبال از شهدا در مرز شلمچه با حضور خانواده معظم شهدا ایثارگران، اقشار مختلف مردم، جمعی از مسؤولان و فرماندهان یگان‌های نظامی و انتظامی شهرستان‌های آبادان و خرمشهر در مرز شلمچه برگزار می‌شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آبادان عنوان کرد: برگزاری مراسم استقبال از شهدا بر عهده ناحیه مقاومت بسیج آبادان است که بعدازاین مراسم پیکرهای مطهر شهدا برای برگزاری مراسم شبی با شهدا و استقبال مردمی در آبادان به این شهرستان منتقل می‌شوند.

وی گفت: برنامه‌ریزی بسیار مناسبی برای برگزاری آئین استقبال مردمی از پیکرهای مطهر 28 شهید تازه تفحص‌شده در شهرستان آبادان صورت گرفته که جزئیات این برنامه متعاقباً اطلاع‌رسانی می‌شود.

به گزارش فارس، برابر اعلام کمیته جست‌وجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح پیکرهای مطهر این شهدا مربوط به عملیات‌های محرم، رمضان، کربلای 4 و تک دشمن در سال 67 است.
منبع:فارس

انتهای پیام/

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت