دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت 21:59   |   کد مطلب: 31273
محمودرضا عراقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان گفت: همدان با داشتن ظرفیت‌های مناسب گردشگری و پیگیری‌های مکرر مسئولین استانی در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری قاره آسیا انتخاب و این امتیاز خوب به همدان داده گردید.

به گزارش نافع،گردشگریمحمودرضا عراقی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان گفت: همدان با داشتن ظرفیت‌های مناسب گردشگری و پیگیری‌های مکرر مسئولین استانی در سال ۲۰۱۸ به عنوان پایتخت گردشگری قاره آسیا انتخاب و این امتیاز خوب به همدان داده گردید.

 

وی با بیان اینکه  معرفی همدان در سطح کشور ایران و جهان از مهم‌ترین اغراض رخداد همدان ۲۰۱۸ هست، اضافه کرد: با این رخداد می‌توان همدان را با تمام ظرفیت‌های گردشگری که دارد در سطح جهان معرفی کرد.

 

عراقی با اشاره به اینکه انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری قاره آسیا در اواخر سال ۲۰۱۷ به همدان اطلاع داده گردید، گفته بود: با توجه به همین مبحث می‌توان گفت مجال بسیاری برای ایجاد زیرساخت‌های بنیادی نداشتیم.

 

عراقی با اشاره به اینکه در زمینه انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری قاره آسیا و برپایی رویدادها در این راستا خرد جمعی در استان وجود دارد، گفته بود: همه ابزارها استان برای آمادگی در زمینه برپایی رخداد همدان ۲۰۱۸ مورد استفاده قرار گرفته هست.

 

عراقی با اهتمام بر اینکه انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری قاره آسیا و برپایی رویدادهایی در کنار آن می‌تواند شهرت همدان را به گوش جهانیان برساند، ابراز کرد: جذب توریست و ایجاد ثروت از اغراض کلی برپایی رویدادها هست.

 

وی با اشاره به اینکه در تبلیغات رخداد همدان ۲۰۱۸ به نقطه موردقبول نرسیده‌ایم، تصریح کرد: با توجه به اینکه انتخاب همدان به عنوان پایتخت گردشگری قاره آسیا دیر به ما ابلاغ گردید باید نوع تبلیغات مشخص گردد تا تبلیغات به طور گسترده‌تر شروع گردد.

 

معاون امور عمرانی استاندار همدان با بیان اینکه طراحی لوگو رخداد همدان ۲۰۱۸ تقریباً به انتهاء دست یافته هست، عنوان نمود: پرده برداری از لوگو و پوستر رخداد همدان ۲۰۱۸ در نمایشگاه گردشگری تهران انجام می‌شود و می‌توان این پرده برداری را تبلیغی برای این رخداد در سطح ملی دانست.

 

انتهای پیام

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت