دانلود نرم افزار موبایل اندروید ریکاوری
آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : دوشنبه 2 بهمن 1396 ساعت 08:11   |   کد مطلب: 31262
معاون فرهنگی پرورشی آموزش‌وپرورش استان همدان خبر داد:
برگزاری 1200 برنامه در ایام الله دهه فجر/ اجرای سرود ملی 1357 نفری
معاون فرهنگی پرورشی آموزش‌وپرورش استان همدان از برگزاری 1200 برنامه درایام الله دهه ی فجر خبر داد و گفت: شعار راه امام و رهبری سرلوحه تمام برنامه های آموزش و پروش در این ایام مبارک خواهد بود.

به گزارش نافع، حسن آقا یوسفی در گفت وگو با صبح الوند، با اشاره به برگزاری  جلسات متعدد در کمیته فرهنگیان و دانش آموزان ستاد دهه فجر گفت: در این راستا نیز تا کنون سه جلسه  با حضور تشکیلات سازمان های دانش آموزی و همچنین معاونین و مدیر کل آموزش و پرورش برگزار شده است.

 

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر آنچه که حائز اهمیت است و به شکل دستور العمل نیز مطرح شده است تشریح ماهیت رژیم انقلاب و ماهیت حقیقی و توانمندی انقلاب برای جوانان و دانش آموزان است ابراز کرد: در این راستا به دلیل مطابقت ایام الله دهه ی فجر با ایام فاطمیه سعی ما بر این است تا روحیه ی امیدواری، شادی و نشاط در جوانان در چار چوب عرف انقلاب اسلامی قرار گیرد.

 

یوسفی همچنین با بیان اینکه در اجرای این برنامه ها بر مردمی شدن و ایجاد شور و نشاط و همچنین مشارکت والدین و دانش آموزان تاکید شده است تصریح کرد: شعار راه امام و رهبری سرلوحه تمام برنامه های آموزش و پروش در ایام الله دهه ی فجر خواهد بود.

 

وی با اعلام اینکه در روز 12 بهمن ماه مطابق با ساعت ورود امام به کشور زنگ انقلاب در تمام مدارس استان نواخته می شود افزود: برنامه های تدبین شده آموزش و پرورش دئر مدرسه ریحانه نبی ناحیه 2 همدان با حضور مسئولین استانی برگزار خواهد شد.

 

معاون فرهنگی پرورشی آموزش‌وپرورش استان محور تمام برنامه را دانش آموز محوری دانست و یادآور شد: تمام برنامه توسط دانش آموزان با نظارت و هدایت مدیران و مربیان اجرا می شود واین به گونه ای که در کنار آن ها والدین نیز همکاری خواهند داشت.

 

وی در ادامه از اجرای 1200 برنامه در راستای ایام الله دهه فجر خبر داد وعنوان کرد: در حوزه های مختلف برای 22 بهمن ماه تصمیماتی اتخاذ شده است که با مشارکت دانش آموزان و والدین آن ها صورت می گیرد.

 

یوسفی اجرای سرود ملی 1357 نفری را از جمله برنامه های شاخص در 12 بهمن ماه دانست و خاطر نشان کرد: در دهه ی فجر امسال مانند سال های گذشته با توجه به اتفاقات رخ داده جهت تقویت هویت ملی و دینی  به پرچم کشورمان اهمیت ویژه ای داده می شود.

 

وی از جمله برنامه های دیگر در دهه ی فجر را غبار روبی مزار شهدا عنوان کرد: و گفت در این راستا نیز دیدار با خانواده های شهدا و حضور دانش آموزان در نماز جمعه از دیگر برنامه های این ایام خواهد بود.

انتهای پیام/

برچسب‌ها: 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت