آخرین قیمت سکه و طلا
دکه روزنامه و نشریات
وضعیت آب و هوای همدان

خبرگزاری علم و فناوری

**

تاریخ : يكشنبه 1 بهمن 1396 ساعت 12:05   |   کد مطلب: 31251
حضور نداشتن به موقع برخی ازپزشکان متخصص در بخش های تخصصی بیمارستان بعثت همدان موجب سرگردانی و معطل شدن بیماران بستری شده از ساعت11شب گذشته تا کنون در این بخش شده است

به گزارش نافع، تعدادی از بیماران بستری شده در بخش داخلی این بیمارستان که در شرایط اورژانسی بوده و از شب گذشته تا امروز چشم انتظار معاینه پزشک متخصص هستند .

برخی از همراهان این بیماران در تماس با این پایگاه خبری اظهار کردند که این بیماران به دلیل نبود پزشک متخصص جراحی و استفاده از رزیدنت، که در حقیقت دستیار پزشکان متخصص هستند برای معاینه هر لحظه با پزشکان متخصص تماس می گیرند تا کاری انجام بدهند، اما وقتی از مسئولان بخش، دلیل نبودپزشکان  را سئوال کردند با این پاسخ روبرو شدند که به دلیل اینکه امروز پرستار است متخصصین همه در مراسم روز پرستار هستند.

این درحالیست که برخی دیگر از بیماران این بیمارستان که در وضعیت بهبود قرار دارند؛ چند روز است به دلیل نبود پزشک معالج خود، اجازه ترخیص نگرفته اند.

حال سئوال این جاست آیا یک بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی که بسیاری از بیماران آن از شهرها و استان های دیگر هستند باید تنها یک متخصص داشته باشد که در صورت نبودنش، بیماران دچار رنج و عذاب شوند؟

منتظر پاسخ صادقانه و شفاف مسئولان دانشگاه علوم پزشکی همدان در این باره هستیم.

پایان پیام/

 

دیدگاه شما

آخرین عناوین سایت

پربیننده ها